В Комсомольську п’яні погрожували убити неповнолітніх сокирою і молотком

Новини
Надія Труш4 листопада 2013 о 14:17652 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Комсомольську п’яні погрожували убити неповнолітніх сокирою і молотком
У Комсомольську двоє чоловіків погрожували неповнолітнім сокирою та молотком.


У Комсомольську двоє погрожували сокирою неповнолітнім. фото intertoolwest.com.uaУ Комсомольську двоє погрожували сокирою неповнолітнім. фото intertoolwest.com.ua

П’ять неповнолітніх ледь не постраждали від рук нетверезих 26-річного та 23-річного чоловіків. На щастя, далі погроз фізичною справа не дійшла. Про те, що на пляжі у Комсомольську двоє погрожують убити її, повідомила 14-річна, одна із тих, хто був у компанії.

– У телефонній розмові дівчина повідомила, що двоє чоловіків погрожують її убити, – розповіли у прес-службі УМВС в Полтавській області. – На місце події одразу ж було направлено слідчо-оперативну групу. Виявилося, компанії з 5-ти чоловік погрожували двоє раніше засуджених. В компанії були неповнолітні віком від 14 до 16 років.

Нетверезі чоловіки мали при собі сокиру та молоток. Погрожуючи, вирішили таким чином ррозважитися.

Наразі розпочате кримінальне провадження за частиною 1 статті 129 Кримінального кодексу України (погроза вбивством) та за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). За скоєне хлопцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років. Нині вони знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання міста Комсомольськ.

Погрози із використанням сільськогосподарських знарядь на Полтавщині трапляється не вперше. Щоправда, частіше закінчуються менш оптимістично, ніж випадок у Комсомольську. Наприклад, у селищі Полтавської області Козельщина  чоловіка зарубали косою.

Читайте ще

У Глобинському районі пенсіонер вбив чоловіка дерев’яною палицею

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter