У Полтаві привітали соцпрацівників концертом та відзнаками (фото)

Новини
31 жовтня 2013 о 13:131379 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві привітали соцпрацівників концертом та відзнаками (фото)
31 жовтня в обласному центрі провели урочистості з нагоди Дня соцпрацівника.
Фахівцям цієї сфери вручили квіти, грамоти та відзнаки, висловили слова подяки і подарували концерт. Керівництво запевнило, що всім без виключення дали премії. Щоправда, суму журналістам не назвали.

Нагадаємо, минулого року премії соцпрацівникам до свята не дали

Захід відбувся в ОЦЕВУМі. Грамоти, відзнаки та квіти вручали почесні гості – голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момт та секретар міськради Оксана Деркач. Дехто з працівників отримав грамоти та премії від Центрального комітету профспілки працівників держустанов.

– До Дня працівників соцсфери виплачено і премії абсолютно усім працівникам, – зазначила Людмила Корнієнко, директор  Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації. – Сьогодні вперше нагороджували кращі колективи. Ми пішли по шляху – нагороджувати не окремих працівників, а колективи. І окремо по профспілковій лінії вручали премії кращим колективам. Щодо суми премії, то в кожного індивідуальна, залежності від оплати праці.

Для довідок: День працівника соцсфери відзначають в першу неділю листопада

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter