Полтавець їздив у столицю розповідати про освіту для дітей з обмеженими можливостями

Освіта
30 жовтня 2013 о 15:491342 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Полтавець тисне руки учасникам круглого столуЛікар-психіатр з Полтави  Андрій Лютий брав участь у круглому столі в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України по правам людини.
Він розповідав наскільки  в Полтаві доступна  освіта дітей з психічними розладами.

Круглий стіл проходив  28-29 жовтня. У цьому заході  брали участь представники Центру Громадянських Свобод, Нідерландського Гельсінського Комітету, Коаліціі з протидії дискримінації в Україні.

– Під час круглого столу обговорювався стан освіти в Україні, доступність освіти для національних меншин на рідній мові, доступність освіти для дітей з обмеженими можливостями та інші проблеми,  – повідомив Олександр Алієв, керівник організації. – Лікар-психіатр Андрій Лютий з Полтави мав можливість почути досвід колег з Голландіі, Ірландіі.

До теми - У Дендропарку в риболовлі змагалися полтавці з обмеженими можливостями (репортаж)

Також полтавський лікар брав участь у виробленні рекомендацій для дієвих змін в Україні стосовно протидіі дискримінаціі в освіті.

– Я ніколи і не думав про громадську діяльність, мені здавалося що десь є люди які цим займаються і не уявляв звідки вони беруться. Несподівано мене запросили в Бюро контролю в якості експерта для аналізу стану захищеності прав психічнохворих в Полтаві. Мене зацікавила пропозиція, та можливість самому впливати на зміни в державі і я подав заяву на членство в організації. Зараз можу сказати що кожен не байдужий має можливість змінювати на краще наше місто, а в процесі і змінюватися сам, – поділився враженнями Андрій Лютий.

Читайте також - Розвінчуємо 7 найпоширеніших міфів про психічнохворих та психіатрів

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter