Книги для сільських бібліотек з "Колом": першу сотню зібрали

Новини
Надія Труш30 жовтня 2013 о 15:00876 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Книги для сільських бібліотек з "Колом": першу сотню зібрали
Акція "Кола" щодо благодійного збору книг для сільських бібліотек триває всього тиждень. Проте він показав дуже хороші результати.


Небайдужі полтавці за ці дні принесли  174 книг. Серед них – класика, сучасні автори, довідники, дитяча літератури. Загалом перша сотня готова відправитися у одне із сіл Полтавської області.

Полтавці несуть книги коробками, інші скромно залишають літературу, навіть не бажаючи називати ім’я.

Сьогодні ж, 30 жовтня, до редакції завітала молода мама разом із донечкою Варварою Олексіївною (так ніжно називає доньку полтавка Ліда). Родина вирішила поділитися власною бібліотекою з тими, хто потребує книг.

полтавка Ліда з донькою Варварою привезли книги для сільських бібліотекполтавка Ліда з донькою Варварою привезли книги для сільських бібліотек

– Дізналася про акцію з Інтернету, це чудова нагода трохи розширити нашу квартиру, – ділиться Ліда. – Справа в тому, що ми плануємо розширити дитячу кімнату, тому й вирішили трохи звільнити бібліотеку. Частину книг ми роздарували, а коли дізналися про акцію "Кола", вирішили привезти книги.

Маленька полтавка Варвара навіть намагалася допомагати мамі діставати з багажника автомобіля пакунки з книгами та усміхнено запевняла "поділюся".

фото на згадку біля книг, які поїдуть у одну із сільських бібліотек областіфото на згадку біля книг, які поїдуть у одну із сільських бібліотек області

Долучайтеся! Зберімо разом!

Нагадуємо, ми приймаємо книжки у тих, хто хоче поділитися ними із сільськими бібліотеками. Адже, як відомо, саме на селі дефіцит книг, особливо сучасних, відчувається гостро. Кожен, хто бажає долучитися до руху, може принести книжки до редакції «Кола» за адресою Маршала Бірюзова, 51/б або залишати їх у спеціальних кошиках, знайти які можна буде невдовзі у пунктах прийому оголошень «Жовтої газети».

Телефон для довідок: 613-245

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter