У Полтаві репетирували план дій під час осінньо-зимових надзвичайних ситуацій

Новини
25 жовтня 2013 о 12:35684 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві репетирували план дій під час осінньо-зимових надзвичайних ситуацій
24 жовтня в Полтаві відбулися спільні командно-штабні навчання служб цивільного захисту.


служби цивільного захисту областіслужби цивільного захисту області

Рятувальники,  правоохоронці, комунальні служби репетирували, як діяти у надзвичайних ситуаціях, які виникають у осінньо-зимовий період.

Нагадаємо, на Полтавщині понад 100 місць, де взимку можливі затори

задум штабузадум штабу

– Ми повинні відпрацювати взаємодію між усіма службами, органами правління, які залучаються у разі ускладнень погодних умов у осінньо-зимовий період, – зауважив Михайло Андрусенко, начальника Управління з  питань НС та у справах захисту населення від Чорнобильської катастрофи Полтавської облдержадміністрації. – Для того, аби кожна служба розуміла своє місце та роль в таких ситуаціях, чітко  та швидко могла прийняти рішення – і проводимо сьогоднішні навчання. Надзвичайні ситуації в таку пору  ускладнюються тим, що для прийняття мір та роздумів – дуже мало часу, через низьку температуру.  Адже люди, які потрапляють в біду в низького-температурних умовах, потребують негайної допомоги.

Керівники штабу: Роман Киреленко та Михайло АндрусенкоКерівники штабу: Роман Киреленко та Михайло Андрусенко

Упродовж двох годин представники кожної служби розповідали план своїх дій у тій чи тій надзвичайній ситуації. Закінчитися навчання повинні практичною частиною на аеродромі, де  відповідні служби та правління показуватимуть  наявну техніку та її готовність до усунення подібних аварій та їх наслідків.

До теми - у Полтаві нещодавно розповідали про готовність техніки до дорожніх колапсів узимку

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter