Полтавська школярка стала «Маленькою міс Всесвіт»

Новини
Ніна Король25 жовтня 2013 о 11:582577 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавська школярка стала «Маленькою міс Всесвіт»
Абсолютну перемогу отримала Настя Литвинчук на Всесвітньому конкурсі краси, що пройшов у Бодрумі (Туреччина).


НагородженняНагородження

Другокласниця Полтавської гімназії №14  здобула абсолютну перемогу. Участь у всесвітньому дійстві брали дівчата з усіх континентів, загалом більше 60 красунь.

– Донька уже звикла до таких здобутків, – каже про Настю мама, Тетяна Литвинчук. – Адже з 1 року Анастасія бере участь в конкурсах краси, і у свої 7 вона має багато перемог. Коли її питають про черговий конкурс, Настя відповідає: «Як завжди».

Це означає, що у більшості вона стає абсолютною переможницею, хоча мама каже, зірковість дівчинці не загрожує.

З Борисенками. Брати сказали дівчинці: «Виходиш на сцену і знай: ти найкраща!»З Борисенками. Брати сказали дівчинці: «Виходиш на сцену і знай: ти найкраща!»

Анастасія Литвинчук загалом має досвід участі у 20 конкурсах краси.

У Бодрумі комунікабельна полтавка познайомилась із усіма учасницями, діти спілкувались англійською, хто її знає, а також якось по-дитячому знаходили спільну мову, дружили, від чого залишилось багато вражень. Адже окрім самого конкурсу, дітей та їхніх батьків чекали екскурсії, розваги: в луна-парку та катання на яхті, подарунки, салют, торт...

Як зазначає мама Насті, успіх її доньки в тому, що вона безпосередня і розкута як на сцені, так і в повсякденні. Не боїться. Легко знаходить спільну мову з дітьми.

До того ж, імовірно, має таланти, адже на таких конкурсах учасниці співають лише наживо, запис звучить лише «мінусівки».

До речі, полтавьскі школярки та їхні мами стали найкрасивішими у світі.

У багатьох конкурсах краси передбачений фінансовий внесок за участь. Цей конкурс не вимагав цього. Як розповіла пані Тетяна, треба було лише сплатити за проживання в готелі та переліт. Цього разу Настю та її маму супроводжував і тато, йому дуже сподобалась організація заходу.

Кімнату школярки прикрашають багато нагород, стрічок і грамот. Насті дуже допомагає мама, яка придумує цікаві костюми, а також модельне агентство, де навчається дівчинка.

Приз за талант – ще одна нагорода з БодрумаПриз за талант – ще одна нагорода з Бодрума

До речі, у травні Настя здобула також абсолютну перемогу на міжнародному конкурсі краси.

На згаданому конкурсі, крім виходу у вечірньому вбранні та національному, був вихід в історичному. Настя була в ролі Наташі Ростової. Допомагала готуватись, звісно, мама, як генератор ідей, і фахівці з модельного агентства.Жодного дня без хобі

Маленька міс, як і багато дівчаток-моделей, завантажена щодня: уроки малювання, фігурне катання, англійської мови, вокалу (віднедавна). Хочеться дівчинці ще й гімнастикою займатись, але мама відмовляє, адже завантажена надто, до того ж це синці, травми, біль, як і в фігурному катанні, де краса на льоду і легкість рухів даються через ці відчуття та побічні ефекти.

– Буває, так хочеться поспати на вихідних, а Настю треба вести на фігурне катання, – розповідає мама дівчинки. –Прокидається, збирається і говорить, якщо ми не поведемо, піде сама. Тобто я живу в ритмі і за графіком доньки.

У родині Литвинчуків троє дітей, у Насті, є ще старші брат та сестра. Сестра студентка інституту міжнародних відносин, брат – курсант Суворовського військового училища. Старші у конкурсах краси не брали участі.

– Так поталанило лише Насті, – каже мама.

Додому дівчинка привезла корону красуні, іграшки, а також сертифікат, що вона член Всесвітньої ліги краси і моди.

– Це вперше за 21 рік існування конкурсу вручали такі сертифікати, – стверджує Тетяна Литвинчук.

»Коло» писало, що полтавських красунь та перших осіб міста обшиває Світлана Фуголь.

До теми: красуні з Полтави побували у Верховній Раді.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter