Пам’ятник на могилу варто замовляти восени та взимку

Споживач
25 жовтня 2013 о 10:451484 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Пам’ятник на могилу варто замовляти восени та взимку
Упорядкувати належним чином могили рідних та близьких людей – святий обов’язок.


Проте не всі знають, як правильно підібрати матеріал для пам’ятника чи огорожі, коли варто робити замовлення, куди звернутися. Про ці та інші нюанси розповідає Вадим Голобородов, приватний підприємець, художник-майстер, директор «Граніт-майстер».

– По-перше, зазначу, що наступного року Великдень буде 20 квітня, Поминальний понеділок – 28 квітня. А отже, все, що пов’язане з роботою на землі: установлення пам’ятників, благоустрій поховань, встановлення лав та столів, огорож, робити раніше ніж 8-15 квітня не вдасться. На заваді стане погода, земля не встигне розмерзтися, – розповідає Вадим Голобородов, фахівець із великим досвідом роботи. – Тож зараз замовникам необхідно визначитися, які роботи необхідні на кладовищі. Адже пам’ятники художники виготовляють у майстернях і взимку. Головне, щоб людина зрозуміла, що саме хоче бачити на могилі.

Тим, хто замовить пам’ятник до Нового року, зроблять знижкуНайкраще пам’ятник замовляти за 3-4 місяці до встановлення, бажано до Нового року, тоді клієнту працівники майстерні зможуть приділити більше уваги і запропонують гнучку систему скидок.

Нині найбільшим попитом користуються пам’ятники з граніту з комбінованою кольоровою гамою. Вдале поєднання чорного з червоним, чорного із сірим, чорного з коричневим. Разом з тим у майстерні виготовляють пам’ятники з гранітної крихти. Ціна на них починається від 800 гривень, а на гранітні – від 1400 гривень і залежить від висоти, ширини і товщини деталей гранітних виробів.

Пам’ятники в майстерні роблять і взимкуПам’ятники в майстерні роблять і взимку

Більшість людей замовляє композиції, зважаючи на те, що любила людина, яка пішла з життя. На пам’ятнику можна зобразити будь-яку композицію пов’язану з життям цієї людини, приміром, природу, захоплення, автомобіль, на якому їздила чи працювала людина тощо.

Клієнту в майстерні «Граніт-майстер», які замовлять пам’ятник до Нового року, зроблять хорошу знижку  – до 10%, залежно від складності робіт.

Пам’ятники з граніту довговічні, гарантія на них – 50 років. Цей матеріал не боїться ані спеки, ані морозів.Огорожі продовжують бути незмінним атрибутом оформлення поховання– Окрім установлення пам’ятників, наші спеціалісти приводять до ладу місце поховання. Майданчик біля нього бетонують, щоб не просіла земля; гранітною крихтою обсипають здебільшого навколо могили, – зазначив Вадим Голобородов.

Продовжують користуватися популярністю й огорожі на кладовищах, які залишаються незмінним атрибутом поховань. Найчастіше люди хочуть бачити огорожі з натурального каменю та металу.

Крім того, у майстерні  «Граніт-майстер» виготовляють не лише пам’ятники, а й столи, стільниці, каміни, підвіконня з граніту та мармуру.

Замовити пам’ятники та інші вироби з граніту й мармуру можуть мешканці Полтави та області за адресою: місто Полтава, вулиця Геращенка, 6. Тел.: (0532) 59-36-90; моб. (050) 58-58-898, 050-405-88-00.

ДОВІДКА «КОЛА»

Вадим Голобородов систематично займається благодійністю, бере участь у благоустрої рідного міста. Зокрема меморіальні дошки видатній поетесі Лесі Українці, виготовлені Вадимом Валерійовичем, відкриті в Берліні та Тбілісі.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®