У полтавському театрі ляльок відбувся творчий вечір Марфи Буторіної (фоторепортаж)

Дозвілля
Валентина Зайченко19 жовтня 2013 о 20:441268 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У полтавському театрі ляльок відбувся творчий вечір Марфи Буторіної (фоторепортаж)
Марфа Буторіна перевтілювалась багато разів за вечір18 жовтня Марфі Буторіній, телеведучій, автору і режисеру програм «Солодких снів від Карлсона» та «Малюємо разом» телерадіокомпанії «Лтава», виповнилося 55
років. На честь свого ювілею  акторка влаштувала у Полтавському  академічному обласному театрі ляльок творчий вечір.

У залі зібралися лише друзі та рідні люди іменинниці.  Початок свята розгорався веселощами: на сцені з`явилися сільські парубки, які, жартуючи, повідомили про день народження господині свята. Сама ж Марфа Іванівна вперше прийшла до запрошених як бабця. І це лише одне з багатьох амплуа, які чекали на глядачів. Уже через мить, не бабця, а Марфа Буторіна читала відверті монологи.Допомагали вести програму ляльки. До них ювілярка ставиться, як до живих. Разом з ними Марфа Іванівна перетворювалася то в мишу, то в лисицю,то  у півника, то у мухомора.

– «Буторіна так гарно грає домашніх тварин, бо вона виросла серед них», сказали мені на худраді, –  згадувала акторка. А разом з цим говорила про дитинство та про маму. Для всіх неньок від неї прозвучала акапельно «Пісня про матір» на слова Бориса Олійника. За цим читає вірш свого друга Сашка Лаврентьєва, який помер у 16 років, присвятивши його напарнику Миколі Щокіну. Цей актор теж нещодавно пішов з життя.

І знову на сцені улюблені ляльки: П`ятачок, доктор Айболить, баба Сивіла, Маленький Принц, Івасик Телесик, Карлсон, які розмовляють голосом  Марфи Буторіної. Жінка обожнює всіх персонажів, яких довелося зіграти, але б їй хотілося виконати роль і матінки Кураж Бертольда Брехта.

– У кожній артистці лялькового театру живе драматична артистка, – запевнила  ювілярка і здійснила свою мрію, поставши в образі Кураж.

Після енергійного і різнопланового виступу Марфи Іванівни, де лунали монологи, вірші, пісні, репліки казкових персонажів, на неї чекали приємні моменти: привітання колег та друзів, квіти, подарунки і святковий торт.

Автор: Оксана Кузьменко

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter