У Полтаві заборонять продавати алкоголь та тютюн особам до 21 року

Новини
Ольга Матвієнко13 жовтня 2013 о 12:12892 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
www.lovi-moment.com.uaНародні депутати пропонують збільшити в Україні мінімальний вік для продажу алкоголю і сигарет з 18 до 21 року.
З такою ініціативою виступили парламентарії Олег Буховець, Сергій Баландін та Олександр Присяжнюк, повідомляє ТНС. Автори законопроекту також пропонують розширити мінімальну торгову площу точок продажу алкоголю з 20 до 30 кв. м, та зобов'язати магазини просторово відокремлювати відділи з алкоголем і сигаретами від місць торгівлі іншими товарами.

Читайте також: Із 1 вересня в Україн подорожчали алкоголь та сигарети

Крім того, нардепи хочуть заборонити продаж алкогольних напоїв у радіусі 300 м від навчальних закладів, а також його реалізацію з 22.00 до 8.00 (крім продажу на розлив у закладах громадського харчування). Також пропонується заборонити продаж алкоголю особам, які перебувають в алкогольному сп'янінні. Водночас, парламентарії вважають за необхідне законодавчо закріпити за місцевою владою право вводити додаткові обмеження місць та часу продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Нагадаємо, в Україні з 16 грудня 2012 року діє закон, що забороняє куріння в закритих приміщеннях кафе і ресторанів.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/groshi/v-ukrayini-hochut-zbilshiti-minimalniy-vik-dlya-prodazhu-alkogolyu-i-sigaret-do-21-roku-315297.html

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter