Полтавці поділилися думками про святкування весілля (результати опитування)

Новини
Ольга Матвієнко13 жовтня 2013 о 20:491244 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
vidomosti-ua.com Сьогодні ми запитували у читачів, яким вони уявляють ідеальне весілля.
Читачі розповіли, яким вони уявляють ідеальний день одруження і чим запам’яталося васне весілля. Ось деякі з коментарів:

Олег:

– На мою власну думку, ідеальне весілля чоловік повинен "розпочинати" з особливого освідчення. Мені можуть зараз сказати, що пройшли часи романтики та палкого кохання, але не можу з цим погодитися. Хлопець повинен бути романтичним та дарувати те душевне тепло, на яке його кохана заслуговує.
Повинно говорити твоє серце, а не бажання. Не треба боятися серед великої юрби людей, стати на коліна та промовити ті слова, про які ти думаєш інколи роками, але ніяк не наважуєшся сказати коханій людині. Завдяки ним ти по справжньому можеш стати щасливим.
Ідеальне весілля в цю пору я представляю серед золотого листя. Найкращі друзі та родичі споглядають на пару, а ти вдивляєшся в неймовірну безмежність очей коханої людини і думаєш, що мрії все таки збуваються, і найбажаніша з них стоїть поряд з тобою і думає про тебе.

Юлія:

– Нині дуже часто від людей чую: нащо гості на весіллі? Краще розписатись та поїхати кудись удвох відпочивати. Або ж просто розписатись та вдвох провести якось цей день. А я вважаю, що удвох новостворена сім’я проведе ще багато часу потім! А от покликати рідних та друзів, хоча б найближчих, на таку подію варто! Така моя думка. А вже де і як – для мене не так важливо. Моє весілля відзначили в їдальні. І мені не соромно. Погуляли на славу, всі друзі та родичі досі відгукуються про нього як про найкраще. Щодо весільних традицій, то тут все залежить від вас – вірите ви чи ні. Краще не вірити і тоді вам ніхто не зіпсує настрій, що обручки у вас не гладенькі, ікони хтось чужий взяв у руки чи ще щось.

Анна:

– Не уявляю власного весілля взагалі. Мені не подобається, коли багато народу і все оце празднєство для людей (для молодят мені це уявляється маленькою каторгою: туди не іди, отак не роби, посміхайся!), і звісно краще було б розписатися і на тому порішити. Але якщо вже гуляти, то точно з шаленими танцями під шалену музику типу Surfing Bird.

shanjka:

– Ідеальне весілля — у нареченої шикарна сукня, у нареченого шикарний костюм, реєстрація шлюбу у місці, яке можна обрати самому, а не примусово в РАЦСі. На реєстрації присутні тільки батьки і наречені. Далі молоді їдуть на фотосессію, а далі в медовий місяць. Весілля було — не ідеальне. Традиції і святкування з гостями не сподобалося. Святкувати дорого, особливо коли ти не вважаєш це за потрібне.

Валентина:

– Ідеальне весілля – це те, яке створене для нареченого та нареченої, а не батьків, рідні та купи гостей. Моє перше весілля було за всіма правилами з пишною сукнею та великим списком гостей, але задоволення від цього свята особливого, окрім втоми, я не отримала. Інше було лише для мене й чоловіка. І зовсім не важливо, що воно було нестандартне. Зате купа спогадів від того дня у нас залишиться. А рідні вже й не дуже ображаються, що ми їх не запросили.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter