Фото. У Полтаві Женю Галича по-зірковому носили на руках

Новини
Дар 039 я Розумняк13 жовтня 2013 о 11:241732 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Фото. У Полтаві Женю Галича по-зірковому носили на руках
Женя облив водою всіх у першому ряду - публіка шаленіла вд радості.Гурт «О.Torvald» відіграв великий концерт у рідному місті. Виступ відбувся у рамках осіннього туру по Україні у концерт-холі «Villa Крокодила».
До теми: Інтерв’ю. Женя Галич: Гурт слідкує за всіма модними тенденціями

До програми входив увесь альбом «Примат», найвідоміші пісні з інших платівок та декілька нових треків.

- Добрий вечір! Я коли завжди приїжджаю, мені здається, що воно нормально було б бахнути і вальнуть: «Моя Полтава на тебе схожа, а без Полтави я жити не можу»!!! Отак і ми, іноді не можемо, а коли приїжджаємо – дуже радіємо, - привітався соліст гурту Женя Галич.

Сам концерт був схожий на виступ молодих суперзірок – «О.Torvald» показали яскраве рок-н-рольне шоу. Світло, якісний звук, харизматичний виконавець Женя Галич та підлітки, фанатично захоплені піснями «О.Torvald» зіграли не останню роль. Женя навіть облив дівчат, що стояли в першому ряді, водою. Вони верещали, але просили ще. В кінці-кінців публіка забажала навіть пляшку з-під води, браслети виконавця. Також артист кидав до зали дріб'язок та закликав долучитися до благодійної допомоги Маші Говорової.Не обійшлося і без штовханини. Слем, традиційний для таких виступів, хоч і не був масовим, як наприклад на концерті панків CUXAPN23 та французів Nina'School, але публіка поводилась дещо агресивно. Женя навіть попередив хлопців про те, що спереду дівчата, а вони у два рази слабкіші. Але на юнаків це майже не подіяло. Про що потім у соцмережі було багато незадоволених коментарів.

Декому соліст зробив зауваження прямо зі сцени:
- Перше попередження, чуваче! Підеш на**й звідси.

Не дивлячись на це, Женя був задоволений реакцією залу:
- Кляті маленькі бісові діти! Що з вами не так? Нереальна енергетика! Дякуємо вам за це!!!

В кінці артист дозволив вийти на сцену всім бажаючим дівчатам та з ними доспівав останню пісню. Під час виступу Женя зловив хвилю рук і разом із гітарою по-зірковому стрибнув у натовп. Стейдж-дайвінг виявився вдали й артиста повернули на сцену цілим та неушкодженим. До речі, молодь увесь концерт стрибала зі сцени, але «плавати» вдавалося лише одиницям. Більшість ставили на підлогу відразу.

Концерт «О.Torvald» у рідному місті - це завжди шалена енергія, зустрічі із старим друзями й цілий зал юних хлопців та дівчат, по вуха закоханих у творчість гурту.

Фото: Дар'я Розумняк

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter