У Полтаві вперше відбудеться Чемпіонат України з кільцевих перегонів

Новини
Ольга Матвієнко7 жовтня 2013 о 16:18989 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві вперше відбудеться Чемпіонат України з кільцевих перегонів
Кільцеві перегони. Фото надане організаторами12-13 жовтня у рамках фінального етапу фестивалю AdrenalinFest у Полтаві відбудеться Чемпіонат України з кільцевих перегонів.


Як розповіли організатори фестивалю, кільцеві перегони відбудуться в Полтаві вперше за історію усього фестивалю та вперше в історії автоспорту України. За останнє десятиліття було лише дві спроби вивести кільцеві автоперегони на злітні смуги різних летовищ України, які й досі не були успішними.

Перегони відбуватимуться на злітній смузі військогово аеродрому Полтави (Авіамістечко). Два дні з 11:00 гості фестивалю спостерігатимуть не тільки за беспрецедентними перегонами, а й виступами майстрів екстремальних автоспортивних дисциплін.

Афіша фестивалю (adrenalinfest.com.ua)Афіша фестивалю (adrenalinfest.com.ua)

Конфігурація траси фінального етапу Чемпіонату України з кільцевих перегонів відповідає вимогам до професійних треків. У Полтаві на гонщиків чекають і довгі швідкісні прямі, і складні зв’язки поворотів та перешкод. довжина Полтавського кільця – 3250 метрів. На найбільш видовищних ділянках траси передбачені глядацькі фан-зони.

День перший:

Тренувальні заїзди: гонщики та їхні команди вивчають конфігурацію траси.

Кваліфікаційні заїзди: за кілька кругів пілоти показують найкращий час проходження, який врахують при розташуванні пілотів на стартовій лінії.

Перегони або фінальні заїзди: перемагає той, хто найшвидше подолає зазначену дистанцію і пересіче фінішну лінію.

День другий:

Кваліфікацію не проводять. Гонщики стартують відповідно до результатів першого дня.

Нагадаємо, що фестиваль AdrenalinFest завітає до Полтави вже вдруге за рік: у червні саме на полтавському летовищі провели 3 етап чемпіонату з перегонів на прискорення.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter