Полтавці можуть написати сценарій побачення для 4 сезону проекту «Холостяк»

Новини
5 жовтня 2013 о 17:051350 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавці можуть написати сценарій побачення для 4 сезону проекту «Холостяк»
Уперше в історії проекту « Холостяк » глядачі отримують унікальну можливість стати причетними до створення найромантичнішого шоу країни.


Фото з сайту odmu.od.uaФото з сайту odmu.od.ua

Для цього потрібно написати свій сценарій ідеального проведення часу. Кращі ідеї обіцяють втілити на зйомках 4-го сезону проекту «Холостяк» .

У конкурсі можуть брати участь усі жителі України, незалежно від віку, статі та роду занять. Учасникам необхідно заповнити анкету на сайті СТБ , описавши в ній своє бачення оригінального романтичного вечора.

- Вперше в історії « Холостяка » у кожного жителя України є шанс стати причетним до створення найромантичнішого шоу країни і побудови відносин між головним героєм і учасницями , - зазначає директор ТО ( «Холостяк» , « Зважені та щасливі » ) Олексій Гладушевський . - Ми не обмежуємо учасників конкурсу форматами побачень , їх географічним розташуванням, бюджетом , кількістю запрошених дівчат , - всього , чого шанувальникам шоу не вистачало на побаченнях в попередніх трьох сезонах , вони можуть сміливо пропонувати у своїх ідеях .

Вимоги до викладу сценарію знаходяться за посиланням http://svidanie.stb.ua/rules/

Читайте також - Які нові шоу та серіали чекають на полтавців у осінньому сезоні

Конкурс триватиме 3 місяці (жовтень- грудень 2013 ). Щотижня відвідувачі сайту СТБ шляхом онлайн-голосування визначатимуть кращий сценарій. Таким чином, за весь період будуть відібрані 12 ідей , які набрали найбільшу кількість голосів. З них творці проекту « Холостяк » оберуть сценарій-переможець, який і буде втілений на зйомках четвертого сезону шоу. Про це повідомила прес-служба телеканалу СТБ.

До теми - Полтавка Анюта Козирь перемогла в шоу «Холостяк», але своєї долі не знайшла (Інтерв’ю)

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter