У Полтаві зірки українських шоу співали вживу й без гонорару заради хворої дівчини (фото)

Новини
30 вересня 2013 о 10:041326 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві зірки українських шоу співали вживу й без гонорару заради хворої дівчини (фото)
Зірки популяних телепроектів «Україна має талант», «Х-фактор», «Голос країни» та «Фабрика зірок» приїхали до Полтави заради порятунку життя полтавки.


Стас Шурінс співає вживу для хворої полтавкиСтас Шурінс співає вживу для хворої полтавки

Виступати без гонорару для Марії Говорової погодилися Стас Шурінс, Ірина Крістініна, Едуард Підлісний, Наталія Гордієнко, Рената Штіфель, Євгенія Тарайкович, Сано та London Hill. Співали лише вживу.


- Ми знаємо, що зараз у Маші є 90% можливостей для того, щоб одужати.Зараз збирають кошти на лікування, - розповіла Ірина Крістініна.

- Це найменше, що ми можемо зробити для людини, - сказав Стас Шурінс.

Для Марії, аби підтримати її дух, артисти записали спеціальне відеопривітання. З самою дівчиною, як зізналися зірки, ще не знайомі особисто.

Квитки на благодійний  концерт коштувалии від 50 до 70 гривень. Усі зібрані кошти організатори перерахують на лікування хворої на рак легенів дівчини. Жодної копійки не пішло артистам. Спонсори заходу допомогли безкоштовно привезти співаків до Полтави, забезпечити їхнє проживання та харчування, надали сцену - ПД "Листопад". Цей благодійний концерт організатори назвали найпрозорішим. На сторінці Маші у соцмережі вони обіцяють опублікувати повний фінансовий звіт.

Для того, аби зібрати для Марії необхідні кошти на дороге лікування у Полтаві влаштовували аукціон побачень та боулінг-турнір.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter