На Полтавщині продовжують святкувати визволення 1943 року. Фоторепортаж

Новини
Ольга Матвієнко30 вересня 2013 о 17:391021 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині продовжують святкувати визволення 1943 року. Фоторепортаж
Міста та села Полтавщини продовжують відзначати звільнення від фашистсько-німецьких загарбників восени 1943 року. Цими вихідними пам’ять загиблих вшановувала Глобинщина.
Сотні жителів райцентру та навколишніх сіл прийшли вшанувати пам’ять загиблих до вічного вогню у м. Глобиному. Ветеранів, які б могли пригадати події 70-річної давнини у районі залишається все менше. Голова районної організації ветеранів Іван Мошляк нагадав, що найпотрібніше старим людям, не тільки ветеранам, – увага від молоді, покоління, заради якого вони боролися на фронті та в тилу:

– Не забувайте привітатися зі старшою людиною на вулиці. Коли я йду вулицею і до мене привітається десять, двадцять чоловік та ще й скажуть: "Доброго вам дня, Іване Калениковичу, то і я молодішим стаю".

До Глобиного приїхали і представники Семенівщини. У рамках Всеукраїнської естафети пам’яті голова  Семенівської районної ради ветеранів Іван Трохименко передав Івану Мошляку пам’ятні подарунки. 29 вересня делегація Глобинщини передасть естафету Кременчуцькому району.

До теми: На День міста у Глобиному влаштували парад близнюків

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter