Відома третя переможниця конкурсу «Із пляжу – в моделі»: Пані Серпень

Новини
Валентина Зайченко24 вересня 2013 о 16:301327 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Відома третя переможниця конкурсу «Із пляжу – в моделі»: Пані Серпень
Голосування за учасниць серпня завершене.
За підрахунками голосів читачів газети та сайту, переможницею стала Олександра Сатаєва! Вітаємо! Вона отримує звання Пані Серпень  та автоматично потрапляє у календар від «Кола», восени відвідає фотосесію та отримає подарунки від спонсорів. За неї проголосувала найбільша кількість читачів сайту на надійшло найбільше відрізних купонів від читачів газети. Важливо! Учасниць «Із пляжу в моделі» запрошують до участі у конкурсі «Красуня Полтави»: перелік прізвищ Олександра СатаєваОлександра Сатаєва Інші 6 учасниць голосування серпня, які набрали найбільше голосів, проходять у другий тур конкурсу та отримують право змагатися за подарунки та  місце в календарі. Крім цього, візьмуть участь у фотосесії. Читачі сайту та газети вибрали:

Олена Незбудій Олена Незбудій Маша Мирна Маша Мирна Юлія Педун Юлія Педун Таміла Пальоха Таміла Пальоха Юлія Самарська Юлія Самарська Валерія ДегтярВалерія Дегтяр Пані Червень та Пані Липень вже отримали сертифікати про перемогу у першому турі конкурсу.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter