Жеваго та Веревський стали одними з наймолодших українських мільйонерів

Гроші
Ольга Матвієнко19 вересня 2013 о 17:021938 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Андрій Веревський і Костянтин ЖевагоКостянтин Жеваго та Андрій Веревський входять до п’ятірки наймолодших українських мільйонерів.


За рейтингом, складеним інтернет-виданням Гром ТВ, 39-річні полтавські мільйонери склали поступилися лише Сергію Кучеренку із Харкова (28 років). Наступний у списку (4 місце) належить Олегу Бахматюку із Івано-Франківська. Йому теж 39. Уродженець Чернігівської області Микола Лагун у 40 років посів 5 місце рейтингу.

Костянтин Жеваго народився у Росії. Проте саме з Полтавщиною пов’язаний кар’єрний зріст бізнесмена. Зараз його статок налічує 1,5 мільярди доларів. У 19 років він став фінансовим директором «Фінанси та кредит», у 23 – головою правління. Згодом стає заступником голови ради ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» та членом наглядової ради ВАТ «Укрнафта». Костянтин Жеваго власник банку «Фінанси і Кредит». Також має у своєму розпорядженні футбольну команду Прем'єр ліги України «Ворскла»( Полтава).

До теми: Уболівальники "Ворскли" написали відкритого листа керівництву клубу

Андрій Веревський народився у Полтаві і володіє 1 мільярдом доларів. У 19 років був заступником директор комбінату «Хліб України», потім – заступник директора з комерційних питань на  підприємстві «Полтавагропостач». У 24 роки стає заступником генерального директор «Зерноекспорт».Зараз очолює полтавський благодійний фонд «Відродження добра». У 2004 році створив  холдинг «Kernel Holding S.A.», до якого увійшли ТОВ «Кернел Трейд», ТОВ «Юнігрейн», ПП «Зерноресурс», Полтавський МЕЗ, 23 елеватори і хлібокомбінати. У його володінні перебувають 41,23 % акцій цього холдингу ТОВ «Миколаївський зерновий термінал».

До теми: Костянтин Жеваго прогуляв усі засідання Верховної Ради

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter