Юна полтавка Емілі Москаленко змагається за мільйон в російському шоу "Минута Славы"

Полтавці в українських шоу
Ольга Правденко16 вересня 2013 о 15:251973 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Юна полтавка Емілі Москаленко змагається за мільйон в російському шоу "Минута Славы"
7-річна  полтавка Емілі Москаленко змагається у Москві за мільйон рублів та за право виступити на відкритті зимових олімпійських ігор у Сочі.


Дівчинку запросили до Москви на талант-шоу «Минута славы». Організатори шоу зв’язалися з полтавкою через одну із соціальних мереж.

– Роздумували ми недовго, 4 дні. Разом з Емілі поїхала тренер Таміла  Кропивка і я, хоч і була на 8 місяці вагітності. Але чого не зробиш заради улюбленої дитини, – каже мама дівчинки Тетяна Москаленко. – Нам оплатили там і проживання, і харчування й дорогу назад. Щоправда до Москви добиралися власним коштом.

За словами Тетяни Москаленко, вони були дуже здивовані, коли дізналися, що хореографом-постановником номера для Емілі буде українець Артем Гордєєв, фіналіст проекту «Танцюють всі 2».

Номер придумали і поставили за 5 днів. У ньому Емілі Москаленко – в ролі шамана. Дівчинка, незважаючи на температуру майже 38 градусів, зуміла вразити вимогливе журі чудовим танцювально-гімнастичним номером. До речі, оцінювали виступ маленької полтавки Лариса Гузєєва, Олександр Масляков, Михайло Боярський та Костя Дзю. Всі одноголосно сказали їй заповітне «так», що означає – вона пройшла до півфіналу. Готувати фінальний номер Емілі поїде до Москви наприкінці жовтня. Цей же виступ глядачі можуть подивитися вже цієї суботи на Першому російському каналі в шоу «Минута славы».

Емілі Москаленко в костюмі шамана (фото із сторінки Тетяни Москаленко в соціальній мережі. 2 шт.)Емілі Москаленко в костюмі шамана (фото із сторінки Тетяни Москаленко в соціальній мережі. 2 шт.)

– До слова, ми не очікували, що Емілі будуть впізнавати перехожі. Москвичі підходили до неї навіть в магазинах аби привітатися. А одна із прихильниць її таланту навіть проводжала нас на вокзал. На прощання подарувала дочці набір рушників і сервіз із собачками, бо дізналася, що заповітна мрія Емілі – це собака, – зазначила Тетяна Москаленко.

Довідка «КОЛА» «Минута славы» – це один з найулюбленіших телеглядачами проектів. Унікуми і самородки з різних куточків країни демонструють незвичайні номери і можливості людського тіла. Змагаючись за головний приз, учасники вивчають звірині голоси, згортаються в трубочку, підстрибують до небес і стають невидимками. Учасники зберігають свої секрети, щоб вийти на сцену і здивувати глядачів і суддів.

Долю учасників вирішують судді та глядачі. Кожен з членів журі говорить конкурсанту «так» або «ні». Якщо мінімум троє членів журі натискають заповітну зелену кнопку, учасник проходить до півфіналу. Якщо голоси суддів розподіляються у співвідношенні 50/50, вони приймають рішення колегіально. У фіналі відбудеться глядацьке голосування, яке і визначить переможця.

До теми: 5-річна Емілі з Полтави змагатиметься за мільйон у шоу «Україна має талант – 4!»

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter