«Молоді регіони» Оржиці організували «Велике прибирання»

Новини
16 вересня 2013 о 15:401748 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Молоді регіони» Оржиці організували «Велике прибирання»
Молодь Оржицького краю в котре довела, що молоді люди нашої країни дбають про чистоту довкілля.

Суботник, ініційований Оржицькою районною молодіжною громадською організацією «Молоді регіон» зібрав у парку Слави понад 120 молодих людей.

На урочистому відкритті до учасників акції звернувся Голова районної Ради Володимир Михайлович Карлов, Голова селищної Ради Віктор Григорович Симоненко, Заступник голови райдержадміністрації Пищида Валентина Григорівна та Голова Полтавської обласної організації «Молоді регіони» Олексій Чепурко.

- Ще місяць тому, у цьому парку, молоді оржичани вивчали основи лідерства та командної роботи на молодіжному форумі «Молодь-авангард прогресу!», що пройшов під патронатом «Молодих регіонів». Свої знання молодь мала можливість використати і на практиці, а саме створивши свій власний проект під реалізацію в Оржицькому районі. Розробили, проголосували та реалізували сьогодні,- розповів заступник голови Полтавської обласної організації Партії регіонів по роботі з молоддю, голова Полтавської обласної організації ВМГО «Молоді регіони» Олексій Чепурко.

Тож взявши рукавички, граблі та пакети для сміттяактивістивзялись за прибирання. Учасники акції згрібали листя, прибирали сухе гілля, збирали пластикові пляшки, стаканчики, бляшанки, скло та ін.

- Приємно усвідомлювати, що молоді люди нашого району самі виявили бажання організувати суботник та не лише прийти на прибирання, але й активно долучитися до організаційних моментів, а це і афіші, і підбір музичного супроводу,- зазначив голова Оржицької районної організації «Молоді регіони» Олександр Іванченко.

Враховуючи той факт, що захід проходив в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене», кураторами якої у Полтавській області є активісти молодіжної громадської організації, молодь підійшла до прибирання доволі креативно. Протягом всього заходу у парку лунала музика та було організовано чай, каву та печиво для всіх учасників акції.

- Я дуже задоволена, що потрапила сьогодні на даний захід, бо атмосфера дійсно дуже дружня. В перше у моєму житті мені сподобалось прибирати,- розповіла учасниця акції Руслана Нестеренко.

Спільними зусиллями молодь зібрала 36 пакетів сміття. Але робота-роботою, а відпочивати також потрібно! Тому, на стомлених роботою активістів чекав ще один приємний сюрприз-перегляд фільму під відкритим небом. За словами одного з організаторів, Аліни Храпаль, наступного тижня активісти молодіжної організації виявили бажання знову зібратись за для гарної справи.

Світлана ТАРАТОРКІНА

Читайте також: Нещодавно волонтери вивезли 16 мішків сміття від полтавьських ставквв

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®