У Полтаві вперше пройде ярмарок освітніх послуг (+ фото)

Новини
Олег Дубина11 вересня 2013 о 14:42684 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві вперше пройде ярмарок освітніх послуг (+ фото)
Спеціалісти допоможуть людям знайти себе (фото Олега Дубини)14 вересня доросле населення Полтавщини має змогу ознайомитися з можливостями покращення своєї праці
Сьогодні, 11 вересня у прес-центрі міського будинку культури відбулася зустріч партнерів та організаторів "Ярмарки освітніх послуг для дорослого населення", яка відбудеться цієї суботи, 14 вересня.

Протягом години представники вишів Полтави та організацій обговорювали організацію заходу та його позитивні сторони по відношенню до людей, у яких зарає є певні проблеми з роботою.

До теми - Для українських безробітних хочуть запровадити нові правила

- Якщо кілька десятиліть тому комп'ютерами володіли небагато людей, то тепер вміти працювати на них повинний кожний працівник, - розповідають організатори. - За останній час більше ста осіб записалися на навчання комп'ютерної грамотності. Вони будуть тривати протягом трьох місяців. В них будуть включені і спеціальні бухгалтерські програми, і системне адміністрування та багато чого ще.

Подібний ярмарок у Полтаві пройде вперше. Його організаторами є представництво німецької неурядової організації "Німецьке об'єднання народних університетів, БА "Світло надії, міський центр зайнятості, управління соціального розвитку міськвиконкому та обласний молодіжний центр.

- Ринок праці зараз йде вперед, і навіть підприємці навчаються, - розповідає Анатолій Безпалюк, директор Обласного молодіжного центру праці при відділі у справах сім’ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації. - Наприклад у Німеччині, де ми нещодавно були, багато іноземців, яким більше 35 років, підвищують свою кваліфікацію за допомогою навчання. Люди розуміють позитивні сторони всього цього.

Сам захід розпочнеться 14 вересня. Намети організації та навчальних закладів будуть розташовані на вулиці Жовтневій (відрізок від ЦУМу до Театральної площі). Окрім цього серед журналістів оголошено конкурс на тему покращення соціально-економічного становища шляхом навчання дорослого населення області.Читайте ще - Таланти маленьких геніїв розкривають у центрі розвитку «Мандаринки»

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter