Полтавська учасниця шоу «Співай, якщо зможеш» розповіла чи виконав свою обіцянку Притула

Полтавці в українських шоу
11 вересня 2013 о 15:551534 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавська учасниця шоу «Співай, якщо зможеш» розповіла чи виконав свою обіцянку Притула
Жителька Лохвиці Юлія Параскевич, яка брала участь у шоу «Співай, якщо зможеш» розповіла «Колу», чи дотримався своєї обіцянки шоумен Сергій Притула.

Юлія Параскевич. Фото з архіву дівчиниЮлія Параскевич. Фото з архіву дівчини Нагадаємо, останній був суддею на цьому проекті «Нового каналу». Відомий ведучий та комік на всю країну заявив, що жителька Полтавщини, яка потребує операції, не піде з проекту ображеною. Хоча команда дівчини, яка боролась за здійснення її бажання, програла. 20-річна Юлія Параскевич з Лохвиці має проблеми із зором. Дівчина бачить лише 10 відсотків зі 100-а. Виграш у телешоу міг принести їй гроші, на які вона хотіла зробити лазерну корекцію очей. У телефонній розмові Юля розповіла журналісту «Кола», яким чином Сергій Притула їй допоміг: – Сергій дотримався свого слова. Після шоу ми разом з ним обрали оптимальний варіант клініки, в якій мені зроблять лазерну корекцію  очей, – говорить дівчина. – Усі витрати він повністю бере на себе. Тож на операцію до медзакладу Сергій йде разом зі мною. Плануємо це зробити вже наступного тижня. Сергій Притула. Фото зі сайту www.0352.com.ua Сергій Притула. Фото зі сайту www.0352.com.ua Свою проблему із зором жителька Полтавщини пов’язує із хворобою ніг, з якою бореться із дитинства. У дівчини одна нога коротша за іншу (про це вона розповіла і на шоу). – Думаю, що зір у мене так погіршився через проблему з ногами, у крайньому разі мені так лікарі пояснювали, – стверджує студентка. Юлія студентка 4 курсу Київського національного університету культури та мистецтв. Навчається на вокаліста. Тому і вирішила піти на вокальне шоу "Нового каналу, яке здійснює мріє людей з народу. І як вияснилося – недаремно.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter