Нардеп Каплін знову обіцяє мітинг у Полтаві: вимагатиме сесію

Новини
Надія Труш10 вересня 2013 о 12:511110 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Нардеп Каплін знову обіцяє мітинг у Полтаві: вимагатиме сесію
27 вересня у Полтаві нардеп Сергій Каплін знову планує організувати мітинг.


Сергій Каплін. фото mair.in.uaСергій Каплін. фото mair.in.ua

Цього разу нардеп пропонує на мітингу під стінами Полтавської міської ради збирати підписи для проведення позачергової сесії міськради 27 вересня. Відбудеться він о 10 годині.

— 27 вересня ми вимагаємо провести позачергову сесію міської ради, на якій необхідно розглянути і скасувати тарифи, встановлення яких оскаржено уже Антимонопольним комітетом України та навіть Прем’єр- міністром. – повідомляє прес-служба Сергія Капліна. – Ми також вимагаємо роз’яснень, на якій підставі вдвічі дорожче від ринкових цін закуплено бітум та щебінь для ремонту полтавських доріг.

Нагадаємо, Сергій Каплін у Полтаві часто виступає організатором мітингів.

За словами Сергія Капліна, на мітингу він вимагатиме від Олександра Мамая зберегти філію школи № 12 на Червоному Шляху, скасувати ремонт дороги вулиці Світанкової, а профінансувати ремонт дороги до школи на Червоному Шляху.

До речі, питанням школи на Червоному Шляху зацікавився й депутат Полтавської міської ради Ігор Лебедик. Через що на сесії міськради між ним та мером Олександром Мамаєм виникла суперечка.

Все ж, полтавцям таки планують повернути школу на Червоному Шляху.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter