Губернатор Полтавщини звільнив двох своїх заступників

Новини
Надія Труш4 вересня 2013 о 15:141765 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Губернатор Полтавщини звільнив двох своїх заступників
У губернатора Полтавщини на двох заступників стало менше.


Штат помічників губернатора Олександра Удовіченка скоротили через нову постанову Кабміну, пояснили у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Олександр Удовіченко. фото kolo.poltava.uaОлександр Удовіченко. фото kolo.poltava.ua

– З 2 вересня цього року Олена Адамович, (заступник голови облдержадміністрації з питань економіки, фінансів та споживчого ринку)  призначена на посаду директора Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА, – повідомила Анжела Слівкіна, головний спеціаліст  відділу ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. –А Віктор Шадчнєв ( заступник голови облдержадміністрації, голова постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв’язку) призначений на посаду директора Департаменту інфраструктури та туризму.

Нагадаємо, у квітні цього року Микола Азаров підписав постанову «Про кількість посад заступників голів місцевих державних адміністрацій». Документ встановлює гранично допустиму кількість посад заступників губернаторів для кожної з областей України. Норма для Полтавської області – не більше 4 заступників.

Нині на офіційному сайті Полтавської облдержадміністрації зазначено, що Олександр Удовіченко має 5 заступників. Це Віктор Животенко, Олександр Коваль, Володимир Замикула, Борис Галушко, Валерій Пархоменко.

– Щодо того, як у подальшому вирішуватиметься це питання, нічого сказати не можу, – пояснила Анжела Слівкіна ситуацію щодо того, що нині Олександр Удовіченко має п’ять заступників замість рекомендованих постановою Миколи Азарова чотирьох.

Раніше з Олександром Удовіченком  працювало 7 найближчих помічників. Звільнити ж, згідно із постановою, губернатор Полтавщини мав не менше трьох своїх заступників.

Читайте також:

Полтавський губернатор підписав з болгарами угоду про співпрацю