У Полтаві щенят і кошенят одні живими викидають у сміттєві баки, інші – рятують

Фото
Ніна Король2 серпня 2013 о 11:051598 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві щенят і кошенят одні живими викидають у сміттєві баки, інші – рятують
Вчора, 1 серпня,  зі сміттєвого баку полтавка Ольга витягла кошенят, тим самим урятувавши малих від загибелі.


Ці люди не могли бути осторонь сраждань  Ці люди не могли бути осторонь сраждань

Це сталось у селищі Червоний Шлях, мікрорайоні Полтави.

Жінка не могла пройти повз жалібне нявкання, яке долинало з сміттєбаків. Вона й шла з роботи і на центральній вулиці почула пронизливі звуки з одного з контейнерів. Кошенят уже навіть видно не було, їх прикидали пакетами. Ользі довелось голіруч ритись у смітті, будучи в чистому одязі, аби дістати малих нявкаючих

Що далі робитиме з малими, роздасть чи залишить удома, в приватному секторі, де і так немало котячих, ще поки не знає. Забрала у дім, бо не могла бути байдужою.

Щось розповісти більше, жінка не захотіла, була стурбована тим, що люди так жорстоко чинять із тваринами.– Я не вперше чую про таку людську жорстокість, і мої рідні теж бачили, як у нас на Червоному Шляху знаходили щенят і кошенят у сміттєбаках, – розповіла інша очевидиця Наталія Шарлай.

Таким жорстоким способом полтавці позбавляються небажаного поповнення в котячих та собачих.

Між тим стерилізувати кішку, приміром, у ветеринарних клініках коштує 200 -350 гривень.Але декому, як бачимо, жаль грошей і не шкода живих, ні в чому не винних істот.

Читайте також: як живеться чотирилапим, коли помирають гоподарі.

За жорстоке поводження з тваринами передбачена кримінальна відповідальність. Такі дії стосовно братів менших можуть підпадати під жорстоке поводження.  Стаття 299 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання штрф до 50 неоподаткованих мінімумів або арешт до 6 місяців, або обмеження волі  до двох років.

Тож якщо ви стали свідком подібного, можете написати заяву до міліції. Краще за можливості зафіксувати факт на фото чи відео.

Правохоронці з прес-служби обласної міліції кажуть, що ще не чули про таку жорстокість, щоб у Полтаві тварин живцем викидали на смітник.

До теми: «Коло» допомагає прилаштувати безпритульних тварин чи тих, які стали зайвими для господарів.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter