Хто і як заробляє на іноземних женихах: історії з життя полтавців

Новини
26 липня 2013 о 14:122568 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Хто і як заробляє на іноземних женихах: історії з життя полтавців
Здійснити мрії про велике і чисте кохання, заможного чоловіка, обов’язково іноземця, й життя за кордоном обіцяють шлюбні агентства.


В одному з полтавських агентств 5-6 пар на рік зв'язують свої стосунки офіційно (фото: mukachevo.net)В одному з полтавських агентств 5-6 пар на рік зв'язують свої стосунки офіційно (фото: mukachevo.net)

Безперечно, завдяки їм, є багато історій з хепі-ендом. Але зараз розглянемо інший бік роботи деяких агентств-посередників. Що насправді штовхає українських дівчат звертатися до послуг таких фірм, спробувало з’ясувати «Коло».

Читайте також: «Листи щастя»: як шахраї заробляють на ваших адресах (+історії з життя)

У пошуках закордонного чоловікаКлієнтками шлюбних агентств у Полтаві є дівчата у середньому віком від 18 до 35 років. Свою юність й красу вони ладні віддати за любов іноземцю. Хоча, як розповідає Ольга, яка чотири роки пропрацювала у кількох шлюбних агентствах перекладачем, у наших дівчат мета трохи інша. Вони не мають ілюзій щодо кохання. За всю її практику жодного шлюбу зареєстровано так і не було. Листувалися, влаштовували побачення, дехто навіть мав недовгі стосунки, але нічого серйозного.

– Дівчатам потрібно або виїхати за кордон, або підзаробити грошей на женихах, – говорить Ольга.

Клієнткам навіть не обов’язково знати іноземну мову. Спілкуватися із женихами допомагають перекладачі.  Вони ведуть кореспонденцію, обов’язково присутні на першому побаченні, а вже далі – за бажанням клієнта. Ольга розповідає, що у них були й такі працівники, які у листах щось додавали від себе та заохочували чоловіків до подарунків.

Менеджер іншого шлюбного агентства в Полтаві Тетяна розповідає, що завдяки їхній роботі щороку з’являється 5-6 нових сімейних пар.

Як заробляють «любовні» посередникиПослуги шлюбних агентств для наших дівчат безкоштовні. Все оплачують потенційні женихи.

– Але це дуже дорого. Я навіть не розумію, чому вони на це йдуть, коли на безкоштовних сайтах можна так само зареєструватися і знайомитися із жінками, «виловити» тих, які дійсно хочуть заміж, чи якихось інших стосунків, – говорить Ольга. – Ті гроші йдуть перекладачу, агентству, директору агентства місцевого представництва, а воно ще й користується послугами якогось міжнародного.

Проте не лише дівчата підзаробляють. Їх і самих використовують як товар. Шлюбні агентства продають спілкування із красунями закордонним женихам. Якщо деякі роблять це приховано та обіцяють допомогти знайти другу половинку, в інших відверто говорять, що  можна заробити гроші. Одне з таких агентств відкрито шукає дівчат, яким потрібен заробіток.

– Ви товариська і цілеспрямована дівчина? Тоді Вам сюди, завдяки шлюбному агентству Ви зможете заробляти, спілкуючись із чоловіками, а також отримувати подарунки від них, – пише на Інтернет-сторінці одне зі шлюбних агентств. – Якщо ж спілкування для вас проблема, тоді ми пропонуємо вам стати нашим агентом. За кожну залучену дівчину в наше агентство Ви отримуєте винагороду.

Тут же наводять і розцінки. Спілкуючись із одним чоловіком, дівчині за кожну хвилину чату обіцяють нараховувати гроші. Сума залежить від того, з камерою чи без. За годину на одному чоловікові можна заробити від 30 до 150 гривень. А їх може бути й кілька.

Телефонуємо за вказаним на Інернет-сторінці номером.

– Представництва у Полтаві немає, але щодо цього турбуватися не слід, – відповіла співробітниця агентства. Працюють у них дівчата з усієї України. Оскільки робота в Інтернеті, то з місцем проживання проблем не виникає. Зарплатню платять на картку. Але для того, щоб отримувати гроші, зареєструватися потрібно через менеджера. Якщо зробити це на сайті самостійно, ви будете лише користувачем, який зможе просто безкоштовно знаходити нові знайомства.

Приваблюють дівчат й усілякими додатковими послугами. Полтавка Надія зацікавилася одним із шлюбних агентств через безкоштовну професійну фотосесію.  Дівчині хотілося мати гарні знімки. Проте їй пояснили, що вона повинна підписати договір. Тим самим погодитися на використання своїх фото у базі агентства, навіть якщо їхніми послугами у пошуку нареченого не захоче користуватися взагалі.

Ольга говорить, що цілком можливо, фото дівчат можуть використовувати навіть без їхнього відома. У чоловіків проситимуть подарунки, а зустрічі, коли йтиметься про неї, можна потім легко уникнути.

Полтавці Марині спочатку запропонували працювати моделлю у рекламі. Насправді ж дівчині нав’язували послуги шлюбного агентства. Їй говорили, що пропонують таке не кожній. А ще обіцяли влаштувати життя за кордоном із заможним чоловіком. Запевняли, що тут її фото ніхто не побачить. Каталоги закриті і виключно для іноземців.

Дівчина спочатку зробила фото для портфоліо, але потім передумала виставляти їх на сайті. Вона так і не знає, чи користуються ними в агентстві. На сайт вона зайти не може.

Дехто з дівчат хоче від женихів лише подарунки та гроші (фото: detective-lviv.com)Дехто з дівчат хоче від женихів лише подарунки та гроші (фото: detective-lviv.com)

Гра по-чесному, або  які вони, закордонні наречені?Якщо наші дівчата переслідують меркантильні цілі, то й закордонні чоловіки мусять платити за вроду та гарні слова. Своїх роксолан в Україні часто шукають далеко не принци. У середньому їм 50 з хвостиком.

– Якщо комусь 30, то з ним щось не так, – характеризує постійних клієнтів шлюбних агентств колишня їхня працівниця Ольга.

Часом це непривабливі чоловіки.  Найчастіше – лузери у себе вдома. Хоча про це у шлюбному агентстві вам ніхто не скаже. Рекламуватимуть дівчатам  симпатичних і багатих, а пропонуватимуть потім тих, які є.

–  Сама проблема в тому, що ці люди, які з-за кордону до нас звертаються, або неповноцінні, або не можуть там когось собі знайти, бо мають комплекси якісь, чи у них не вистачає коштів на своїх дівчат. А в нас можна легко закинути вудочку і виловити рибку, – говорить Ольга. – Або ж у них просто мета – тимчасово порозважатися, відволіктися від своїх проблем.  Нічого серйозного.

До теми: Поради полтавцям: вжитися зі свекрухою або Як не перетворитись на «Кайдашеву сім’ю»

«Чорні списки»  українських нареченихДоки дівчата полюють на гроші чоловіків, закордонні женихи не сидять, склавши рук. Обдурені  іноземці  діляться своїм гірким досвідом спілкування із українськими нареченими на іноземних форумах та активно заносять шахрайок до «чорних списків». На одному із таких сайтів  будь-хто може почитати про наречених-заробітчанок не лише з України, а й Росії та Білорусії.

Серед дівчат багато кременчужанок, менше полтавок. Є більш старі історії, які виклали чоловіки, котрих обвели навколо пальця, є й свіжіші. Усі вони дуже схожі між собою. Через шлюбні агентства чи Інтернет іноземці знайомляться із дівчиною своєї мрії. Спілкуються, листуються, грошей відразу дівчата не просять. Коли стосунки стають серйознішими і мова заходить про спільне майбутнє, у жінок починаються нещастя. Раптом тяжко нездужає мама чи ще хтось із рідні, і дівчині потрібні гроші на лікування, або ж ій немає за що оформити закордонний паспорт, купити квитки чи заплатити за візу. Отримавши готівку, наречені зникають безслідно.

– Я ініціював контакт, – пише на одному із форумів американець Мартін про свої стосунки з полтавкою Вікторією С. – Листування тривало три місяці. Після цього вона попросила 300 доларів, щоб погасити кредит у банку, який вона брала на лікування дуже хворої сестри. Я їй поспівчував, але грошей не вислав. Вона зі мною після цього деякий час не зв’язувалась. Пізніше спілкування відновилося, і я випадково дізнався, що у неї є вже чоловік і щаслива родина.

Гучна історія «розводу»: американець витратив на віртуальну подругу із Кременчука 7 тисяч доларів

2010 року в Кременчуці викрили жінку, яка обвела навколо пальця 49-річного американця. Українка познайомилася із чоловіком в Інтернеті і за півроку стосунків «витягла» з підприємця 7 тисяч доларів.  Жінка замість свого фото вислала коханому знімок акторки Катерини Гусєвої. Бізнесмен вирішив навідати подругу, але не знайшов її на Батьківщині. Звернувся до міліції. Виявилося, що спілкувався він увесь цей час із привабливою 37-річною кременчужанкою. Жінка тричі змінювала прізвище, аби замести сліди. На деяких сайтах її внесли до «чорних списків» наречених.

Жінку засудили за статтею 190 Кримінального кодексу України  – «Шахрайство».  Закон передбачає за це обмеження волі до трьох років.50-річна Наталка знайшла чоловіка через агентство (фото: www.mukachevo.net)  50-річна Наталка знайшла чоловіка через агентство (фото: www.mukachevo.net)

Історія із хеппі-ендом

Полтавка Наталія познайомилася із іноземним наречених через шлюбне агентство. У Полтаві жінка жила в одній кімнаті гуртожитку з колишнім чоловіком-пияком та дорослим сином. Коли зрозуміла, що почуття нареченного з Франції до неї серйозне, вирішила ризикнути. Навіть записалася на курси французької, щоб розуміти коханого без перекладача. До майбутнього чоловіка летіла з сином, підручником французької та деяким острахом. Але незнайома країна зустріла полтавку доброзичливо. Син встурив до колледжу, склалися добрі стосунки з вітчимом, відставним військовим. А на весільному фото, яке 50-літня Наталія вислала друзям та родичам, щаслива помолоділа жінка у розкішній сукні.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter