Для полтавців подорожчання квитків на міський транспорт стало несподіванкою

Новини
Олег Дубина21 липня 2013 о 16:391167 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Для полтавців подорожчання квитків на міський транспорт стало несподіванкою
На «експресах» можна швидше доїхати додому, а на звичайних «кільцевих» дешевше
Більшість полтавців, які сьогодні їхали міським транспортом по своїх справах, були здивовані появою «кільцевих-експресів» та тим, що проїзд на них коштує 2 гривні 50 копійок.

Полтавський експресПолтавський експрес

- А коли це вони встигли подорожчати?, - запитували полтавці, які сьогодні їхали на новому різновиді «кільцевих», у контролерів. Значна кількість людей по звичці передавали по дві гривні, тому контролерам довелося на кожній зупинці по кілька разів повторювати про зміну ціни.

- Для нас, пенсіонерів, подорожчання стало не дуже приємним сюрпризом, - говорить Юля Володимирівна, полтавка. – Напевно, я не буду здивована, якщо через 1-2 дні квиток буде коштувати всі три гривні.

Загалом «експрес» об’їхав повний маршрут за 44 хвилини. В більшості його пасажирами була молодь, а ось пенсіонерів практично не було. Незважаючи на подорожчання квитків, автобус був практично повним, що можна пояснити тим, що більшість пасажирів не чули про зміну ціни квитків.

Звичайний "кільцевий"Звичайний "кільцевий"

На інших автобусних «кільцевих» ціна залишилася старою. Рухається він на три хвилини довше, однак людей у ньому було навіть менше, чим у «експресі».

Що ж стосується тролейбусів, то тут ситуації трішки інша. Повне коло «жовтий» подолав прогнозовано за найбільший час (51 хвилину), але й проїзд в ньому найдешевший (1,25 грн. – прим. автора). Тому й не дивно, що весь маршрут він був переповнений в основному пенсіонерами.

Тролейбусний "кільцевий"Тролейбусний "кільцевий"

Читайте ще - У Полтаві автобуси стали експресами і підняли ціну на 20%

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter