Близько ста полтавців читали книги посеред Жовтневої

Дозвілля
Дар 039 я Розумняк21 липня 2013 о 21:551454 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Близько ста полтавців читали книги посеред Жовтневої
У Полтаві пройшов перший масовий перформанс «33 літхвилини», організований мистецьким об’єднанням «Magnum Opus».
Почитати посеред міста люди прийшли не просто так, а з метою звернути увагу перехожих на те, наскільки корисно і важливо брати до рук книгу. Учасники розмістилися прямо посеред Жовтневої поряд з ЦУМом. Вони читали мовчки, стоячи й сидячи на бруківці, покривалах, карематах і навіть на велосипедах. У перформансі узяли участь не тільки молодь, а й дорослі. Декілька дітей, що прийшли з батьками, читали казки вголос.

Акція тривала рівно 33 хвилини й закінчилася о 16:33 (4:33). Ця цифра символічна, її витоки - із п’єси  «4′33″» Джона Кейджа. Чотири хвилини тридцять три секунди – це час тривалості музичного твору, протягом якого ансамбль не видає жодної ноти, а звуками будуть лише ті, які виникнуть під час прослуховування. Таким чином учасники перформанса «33 літхвилини» дали можливість перехожим самостійно зробити для себе висновки про важливість читання.

«Цей літперфоманс — чудова спроба нагадати людям про те, що книга — перше з джерел мудрості, — впевнена поетеса Анна Єгорова. Чому виникла ідея такого заходу та хто що читав шукайте на Колорамі (+фото).