У ДАІ «сварили» полтавських перевізників за їхніх водіїв та обдерті маршрутки

Новини
16 липня 2013 о 18:24796 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото з сайту sai.kr.ua Сьогодні, 16 липня, керівництво УДАІ Полтавщини провело зустріч із місцевими перевізниками.
У Державтоінспекції розповіли про кількість та основні причини дорожнії аварій, які ставались з вини пасажироперевізників. Під час наради правоохоронці останнім рекомендували усунути всі вказані проблеми.

Нагадаємо, призначили нового начальника полтавського відділу ДАІ– За півроку в Полтаві скоєно 17 ДТП з вини пасажироперевізників, – зазначив Олександр Крайник, начальник відділу ДАІ Полтави. – Основна причина – порушення правил маневрування та перевезення пасажирів. Тобто пасажири не тримаються за поручні, через що трапляється падіння в транспорті. Тому велике прохання провести співбесіди  з водіями, акцентували увагу на те,  аби вони  слідкували за тим, чи тримаються їхня пасажири за  поручні.

Окрім того, причинами таких ДТП називали: перевищення швидкості водіями (влаштування гонок на вузьких дорогах),  висадку пасажирів з 2-ї полоси руху та за межами зупинки.

Але якщо в області кількість ДТП за участі пасажироперевізників  зросла, то в Полтаві, навпаки, зменшилась. Адже минулого року за такий же період часу їх зареєстровано  35.

До теми - Полтавські маршрутки ремонтують скотчем (+ фото)

Також керівництво УДАІ попрохало полтавських перевізників пасажирів привести свої маршрутки та автобуси в належний зовнішній вигляд. Зокрема радили познімати стару напівобдерту рекламу.

До теми - Пасажирів на Полтавщині возять у пошарпаній маршрутці (+ фото)

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter