Міністр Присяжнюк назвав Полтавщину потужним аграрним регіоном (фото)

Новини
16 липня 2013 о 17:411272 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Міністр Присяжнюк назвав Полтавщину потужним аграрним регіоном (фото)
Сьогодні, 16 липня, Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав фермерські господарства Полтавської області.  
Побував на полях озимої пшениці в Чутівському районі, а згодом – на кукурудзяних та соняшникових у Полтавському. Оцінивши роботу аграріїв Полтавщини, Микола Присяжнюк розповів про досягнення та очікування від врожаю.

– Полтавщина в аграрному напрямку регіон дуже потужний, – зазначив міністр. – Таких  одиниці, – по землях, по  масштабу. Цього року по завершенню жнив ми від полтавських аграріїв очікуємо рекордний і вагомий внесок у скарбницю наших зернових  сховищ. Думаю, що 10% від усього валу зерна країни дасть саме Полтавська область. Узагалі ми вже зібрали більше 70%  ранніх зернових, і це позитивний результат. На сьогодні   вже маємо близько 21 мільйона ранніх зернових, а прогнозуємо, що буде близько 32 мільйонів. Результат більш ніж очікуваний. А експорт має зрости мінімум до 27 мільйонів (до цього експортували 23 мільйона). Також Микола Присяжнюк зазначив про важливість відродження сімейних ферм. Для цього розпочали програму «Рідне село», яка має надати  можливість   споживачам купувати за низькими цінами український продукт. Нагадаємо, сьогодні Микола Володимирович долучився  і до відкриття в Полтаві школи інноваційних технологій. А ще вручив подарунки кращим робітникам-аграріям Полатвщини. До речі, це вже другий за літо візит Полтавської області Міністром аграрної політики та продовольства України. Попереднього разу (13 червня)  він брав участь у відкритті нового насіннєвого заводу в Стасях Диканського району. У лютому минулого року Присяжнюк відвідав реконструйований свинокомплекс у селі Білики Кобеляцького району. У 2011 році  міністр АПК їздив по товариствам Шишак, а 2010 року  – навідав Решетилівку.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter