Полтавець Артем Лоїк вчив Ектора Хіменеса-Браво читати реп. Відео

Новини
Ольга Матвієнко14 липня 2013 о 10:051034 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Полтавський репер Артем Лоїк у пост-шоу проекту "МайстерШеф-2" вчив ведучого та відомого кухаря Ектора Хіменес-Браво читати реп. Артем Лоїк на пост-шоу "МастерШеф-2". Фото із сайту masterchef.stb.ua


У 11 випуску пост-шоу відомого проекту "МастерШеф" на кухні Ектора зійшлися український співак Павло Зібров та фіналіст шоу "Україна має талант-3" Артем Лоїк, – йдеться на офіційному сайті телеканалу СТБ. Завдання – приготувати страву із лосося на пирозі із локшини. Павла Зіброва страва, якою Хіменес-Браво пригощав Анджеліну Джолі у Гонконгу не злякала, адже співак добре готує:

– Я добре готую. Пам'ятаю, навіть в армії довелося картоплю чистити і якось рятуватися. Удома теж це роблю. Моя коронна страва - смажена на салі картопля, – розповів Павло Зібров.

До теми: Полтавця Артема Лоїка продюсуватиме Григорій Лепс

Полтавець Артем Лоїк зізнався, що готує дуже рідко і більше довіряє у цій справі своїй мамі. Тим не менше, обидва виконавця рішуче взялися  до справи. Артем Лоїк, крім того, скористався нагодою, аби довести Народному артисту України, що реп – справа цікава. Адже до початку змагань Зібров вважав, що для виконання речитативу не потрібно особливих музичних даних.

Чи впорався Ектор Хуменес-Браво із репом Артема Лоїка та хто виграв у кулінарній битві, дивіться у відео.