На Полтавщині відкрився центр обслуговування водіїв

Новини
Олег Дубина4 липня 2013 о 17:451669 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині відкрився центр обслуговування водіїв
Новий центрУ Гадячі з’явився новий міжрайонний реєстраційно-екзаменаційний центр, який буде обслуговувати два райони
Сьогодні, 4 липня в Гадячі сталася особлива подія для автомобілістів. В обласному центрі відкрився центр з надання послуг, пов’язаних з використанням транспортних засобів, який буде обслуговувати жителів міста Гадяч, Гадяцького та сусіднього Лохвицького районів.

- Протягом не одного десятка років нам, гадячанам, доводилося їхати до обласного центру чи інших сусідніх міст, аби зареєструвати свої транспортні засоби, -  розповідає Володимир Беседа, голова Гадяцької районної державної адміністрації. – Статистика говорить, що лише минулого року в Лохвицькому ВРЕР було здійснено 22 тисячі реєстраційний дій жителями нашого району,що в рази перевищує показники сусідніх районів. Тому, на мою думку, Гадяч заслужив цей центр.

До теми - У полтавських автошколах екзамени здаватимуть за старими правилами

В самій будівлі ще відчувається запах свіжої фарби, однак вже в перший день центр почав приймати автомобілістів, які обмінювали старі водійські посвідчення на нові. Окрім цього дехто з власників авто  отримав нові номерні знаки.

Едуард ФедосовЕдуард Федосов

- Центри в Лохвицькому та Гадяцькому районах раніше не відповідали спеціальним нормам, - говорить Едуард Федосов, начальник управління міністерства внутрішній справ України в Полтавській області. – З цієї причини було прийнято рішення створити сучасну будівлю. Завдяки допомозі районної ради та спонсорів був створений центр, яким можна зараз пишатися.

Слід зазначити, що представник міліції вручив новому центру в подарунок два телевізори. Окрім цього районна рада подарувала комп’ютер, а місцеві підприємці кондиціонери, м’яке крісло та комп’ютерний комплекс.

Мить перерізання стрічкиМить перерізання стрічки

- Загалом за одну добу ми можемо обслужити близько п’ятдесяти осіб, - говорить Анатолій Танчик, керівник центру. – Особового складу у нас шість чоловік. Це два паспортиста, два фахівця та один оператор комп’ютерного набору. Цей центр за забезпеченням стоїть на другому місці після Полтави. За 20-30 хвилин ми можемо зареєструвати автомобіль, зняти його з обліку чи видати посвідчення водія. Більше часу піде на здавання іспиту.

Після урочистої промови підприємців та освячення будівлі була перерізана символічна стрічка, яка дала початок роботі нового центру.Читайте ще - Законодавчі зміни, які принесла полтавським водіям весна

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter