Мережа клінік «Мать и дитя»: «Вдячність батьків дає нам натхнення»

Корисне
17 червня 2013 о 15:361580 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Мережа клінік «Мать и дитя»: «Вдячність батьків дає нам натхнення»
У четвер, 13 червня, у Полтаві вже вдруге відбулася зустріч представників мережі клінік «Мать и дитя» з журналістами.
Цього дня міжнародна компанія, яка займається проблемами репродуктивного здоров’я, презентувала всеукраїнську соціальну програму «Дитина в кожну родину».

Кожна родина заслуговує відчути радість батьківства та материнства, переконані у мережі клінік «Мать и дитя».Ця соціальна ініціатива має на меті проінформувати населення про методи боротьби з безпліддям та інші нюанси використання репродуктивних технологій, зокрема можливість пройти безкоштовне обстеження в центрах клініки.

Статистика в Україні досить сумна: кожна п’ята пара має проблеми з зачаттям дитини і кожна друга сім’я звертається до лікаря, тому що не може народити дитину, зазначає генеральний директор мережі клінік, акушер-гінеколог Наталія Данкович. За словами Наталії Олександрівни, за рік у їхні медичні центри звернулося 3580 пацієнтів із проблемою безпліддя.

Мета соціального проекту «Дитина в кожну родину» – розповісти жінкам, де вони можуть отримати кваліфіковану допомогу.

– Минулого року ми здійснили 1200 циклів екстракорпорального запліднення. Цього року зробили вже більше 600 циклів і плануємо до кінця року більше 2000 циклів ЕКЗ. – акцентує Наталія Данкович. – Після наших перших відвідин Полтави до нас звернулося 50 подружніх пар із безпліддям. П’ять із них уже вирішили робити ЕКЗ, троє вже пройшли цю процедуру і виношують дітей.У проблемі безпліддя важливим фактором є чоловічий. Насамперед у мережі клінік обстежують чоловіків, адже багато представників сильної статі дізнаються після обстеження, що мають зміни в спермограмі.

Пацієнтам в Україні все-таки ще страшно погодитися на екстракорпоральне запліднення. Ця процедура викликає у них певні сумніви, але часто стає єдиним ефективним вирішенням проблеми.

– Для того щоб уникнути безпліддя, первинна державна медицина повинна бути на належному рівні, а це і профілактика абортів, раннього статевого життя, профілактика статевих інфекцій тощо, – переконана Наталія Данкович.

Однією з причин безпліддя є вікові зміни в організмі жінки.

– Дуже важливо, щоб жінки, які не можуть завагітніти протягом року, звертались до експертів, щоб визначити причину проблеми. – говорить Наталія Данкович. – Якщо пацієнтка протягом двох років перебуває на обліку в акушера-гінеколога, пройшла всі консервативні методи лікування і не отримала бажаного результату, то їй слід звернутися в спеціалізовану клініку, яка займається репродуктологічним здоров’ям. У такому разі екстракорпоральне запліднення буде більш ефективним.

Екстракорпоральне запліднення – методика, коли запліднення статевих клітин відбувається не в маткових трубах жінки, а поза її тілом. Ембріон переноситься в утробу матері лише на третю або п’яту добу свого існування.

Спеціалісти мережі клінік зазначають, що на сьогодні в Україні надання послуг із ЕКЗ якісне і перебуває на європейському рівні.

Віталій Радько, акушер-гінеколог клініки «Мать и дитя», розповів про сучаснідопоміжні репродуктивні технології, що застосовуються в Україні.Це і допоміжне материнство (сурогатне), і донація яйцеклітин та сперматозоїдів, генетична діагностика ембріона до перенесення його в утробу матері, вітрифікація – заморожування ембріонів.

Генетична діагностика дозволяє на стадії трьох днів зробити аналіз клітини ембріона, виключити можливість таких хвороб як синдром Дауна та інших, а також перевірити клітину на хромосомні патології. Лише тоді, коли медики впевнені в генетичній повноцінності ембріона, його переносять у матку пацієнтки.

– Вітрифікація відкриває широкі перспективи для онкохворих пацієнтів, які повинні пройти курс серйозного медичного втручання, що згубно впливає на організм, зокрема на яйцеклітини, – говорить Віталій Радько. У таких випадках лікарі стимулюють овуляцію, беруть яйцеклітини і заморожують їх.Вдаються до цієї програми й жінки, які не планують рано народжувати, але хочуть зберегти якісний біологічний матеріал. Заморожені яйцеклітини можуть зберігатися 10-30 років.

Медики переконують, що на сьогодні, завдяки сучасним технологіям, фактично у 99% випадків безпліддя можна вирішити проблему.

Юрій Лисенко, кременчуцький лікар-гінеколог, раніше навчався в центрі мережі клінік «Мать и дитя» і бачив використання допоміжних репродуктивних технологій на практиці. Він упевнений, що державні лікарні повинні тісно співпрацювати з приватними клініками з репродукції здоров’я, адже це дасть можливість перейняти новітні методи лікування безпліддя і разом допомагати пацієнтам.

На безкоштовне обстеження можна потрапити, попередньо записавшись за телефоном (044) 251-3-251, або заповнивши форму на сайті www.mdclinics.com.ua

Автор: Наталя Сіробаб

До теми:
Як полтавкам уберегтись і лікувати запалення придатків

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®