В центрі Полтави волонтери нагадали до проблеми ВІЛ-інфікованих

Новини
Олег Дубина7 червня 2013 о 17:20975 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В центрі Полтави волонтери нагадали до проблеми ВІЛ-інфікованих
Фото Олега ДубиниСьогодні, 7 червня поряд з ЦУМом закликали бути толерантними до хворих людей
Починаючи з 15 години поряд з торгівельним будинком полтавці та гості міста могли спостерігати чоловіка, який був одягнений у одяг казкового звіра. В руках він тривав різноманітні написи типу «Я живу з ВІЧ» та «Шукаю друзів».

До теми - Більше половини ВІЛ-інфікованих дітей області знайшли родини

Насправді це була акції благодійної асоціації «Світло надії», яка за словами організаторів, була покликана змінили думку простих людей стосовно хворих на ВІЛ та сказати, що хвороба не передається через обійми,  контакти та рукостискання.

Слід зазначити, що люди залюбки фотографувалися зі «звіром». Особливо це стосувалося дітей, які часто позували перед об’єктивами фотокамер.

Діти залюбки фотографувалися зі "звіром" (фото Олега Дубини)Діти залюбки фотографувалися зі "звіром" (фото Олега Дубини)

- Наша сьогоднішня акція має назву «ВИЧ дружбе не помеха!» - розповіла Крістіна Криженко, PR-менеджер «Світло надії». – Вона є певним індикатором ставлення населення до ВІЛ-інфікованих людей. «Звір» розповідає про те, що хворий, однак незважаючи на це шукає друзів, хоче потоваришувати та подарувати хороший настрій. По суті у хворих людей не повинно нічого суттєво змінюватися. ВІЛ не передається побутовим шляхом. Ми прагнемо достукатися до сердець простих людей, які загалом мало обізнані про хворобу.

Читайте ще:

Маша та Ведмідь завітали до малечі у тубдиспансер

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter