У Полтаві читали вірші Олександра Пушкіна до Дня народження поета. Репортаж (+фото)

Новини
Валентина Зайченко7 червня 2013 о 14:491417 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві читали вірші Олександра Пушкіна до Дня народження поета. Репортаж (+фото)
У парку показали уривки вистав6 червня у Полтаві вшанували Олександра Пушкіна. Саме в цей день виповнюється 214 років від Дня народження поета.


З цієї нагоди у Березовому сквері у Полтаві відбувся літературно-мистецький вечір пам’яті видатного російського поета. У заході приймали участь учасники Міського будинку культури. Атмосферу свята створювали полтавські митці, які читали вірші самого поета та  слова інших про Пушкіна. Викладачі та учні дитячої музичної школи №1 імені П.І. Майбороди виконали відомі музичні композиції. Як зазначила ведуча заходу, режисер народного театру «На Павленках» Галина Чернявська, що Пушкін і музика – це невіддільні частини цілого. Послухати вірші та класичну музику зібралось чимало поціновувачів поезії - як люди старшого віку, так і маленькі діти. Навіть дідусі, сидячи на лавці, і собі декламували на пам’ять вірші видатного поета.Галина Чернявська сказала, що поезія Пушкіна призначена для різного віку:

–  Пушкін на все життя наш постійний і вірний супутник. Ще дітьми ми заслуховувалися його казками. А який урок кожен виносить в дитинстві із казки про рибака і рибку. А підростаючи, юнаки з подивом знаходять в пушкінських рядках свої почуття, які вони переживають у хвилюванні першого кохання. Підростаючи, ми відкриваємо для себе весь золотий пушкінський фонд.

Наприкінці свята актори народного театру «На Павленках» показали глядачам уривок поетичної драми «Русалка».

Ініціатором проведення цього заходу є Міське управління культури.

До теми: У Полтаві відзначили день народження дуба Тараса Шевченка концертом

Автор: Ліна Решетник

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter