Депутати Полтавської обласної ради на сесії роздаватимуть мисливські угіддя в оренду

Новини
14 травня 2013 о 12:101100 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото kolo.poltava.ua 23 травня 2013 року в Полтаві відбудеться 16 сесія обласної ради шостого скликання.
Відповідне розпорядження підписав голова Полтавської обласної ради Іван Момот.

Пленарне засідання розпочнеться о 10-00 годині у приміщенні обласної ради за адресою м. Полтава, вул. Жовтнева, 45. Депутати збируться, щоб розглянути 47 питань. Більшість стосується внесення змін до регіональних програм, а також змін показників бюджету.

Найбільше часу обранці витратять на надання в користування приватним товариствам 15 мисливських угідь на території області та дозвіл ТОВ «НІБУЛОН» на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, ділянок надр підземних прісних вод у регіоні.

Читайте також – Журналісти «Кола» перевіряли полтавських депутатів на небайдужість: збирали гроші на благодійність (відео)

Також полтавські депутати заслухають інформацію начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області Едуарда Федосова «Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Полтавської області» та інформацію прокурора Полтавської області Андрія Миронова «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Полтавської області».

На сесію запросили голову обласної державної адміністрації, заступників голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, керівники управлінь і відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, керівники профспілкових органів області, представники партійних та громадських організацій (за списком), представники акредитованих засобів масової інформації.

З повним переліком питань, над якими трудитимуться депутати, можна ознайомитися на офіційному сайті Полтавської обласної ради.

Нагадаємо, на попередній сесії депутати облради перерозподілили гроші: додали на медицину та соцсферу.