Комунальники в центрі Полтави знімають асфальт по вулиці Жовтневій (фото)

Новини
10 травня 2013 о 15:15921 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Комунальники в центрі Полтави знімають асфальт по вулиці Жовтневій (фото)
У Полтаві сьогодні, 10 травня, проводять ремонтні роботи по вулиці Жовтневій.
Дорожні служби спеціальною технікою знімають старий шар асфальту, щоб покласти там новий.

Шляховики зранку і до обіду працюють на відрізку вулиці Жовтневої, що починається від Корпусного парку і тягнеться до будівлі СБУ. Асфальтне покриття дороги, яке «здерли» на 3/4 частини ділянки, одразу висипають у вантажівки.

Рух на цій вулиці з самого ранку дещо уповільнений, раз по раз виникають міні-затори. Особливо складно оминати дорожню техніку, серед якої є і трактори, тролейбусам та великим пасажирським автобусам. Автівки з цим завданням справляються легше, іноді виїжджаючи на зустрічну смугу.
Комунальники не зізнаються журналістам, який ремонт вони роблять: поточний чи капітальний. Проте судячи з того, що вулиці Жовтневої немає в списку доріг, що потребують капітального ремонту, можна припустити – ремонт буде все ж таки поточний. Тим більше, що капітальний розпочинається як правило із заміни бордюрів, як це відбувалося по вулиці Володарського. Невідомий і термін, коли цей ремонт вулиці Жовтневої завершиться.

Нагадаємо, ями на дорогах Полтави 2013 року лататимуть за 17 мільйонів гривень.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter