Проїзд у автобусах Полтави відсьогодні по 2 гривні: маршрутки теж підняли ціну (фото)

Топ Новина
27 квітня 2013 о 14:302351 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Проїзд у автобусах Полтави відсьогодні по 2 гривні: маршрутки теж підняли ціну (фото)
Автобуси Полтави сьогодні, 27 квітня, почали возити пасажирів за новим тарифом у 2 гривні.
Вартість квитка у автобусах, що курсують у звичайному режимі руху, встановлена рішенням міськвиконкому від 23 квітня. Тим часом маршрутні таксі користуються моментом і собі змінили розцінки на перевезення клієнтів з 1,75 гривень до 2 гривень.

Про те, що проїзд у автобусі тепер коштує 2 гривні, пасажирів сповіщають оголошення в салонах автобусів, на вікнах і вхідних дверях транспортних засобів. Щоправда, квитки після оплати проїзду видають такі, де вказано старий тариф – 1, 75 гривень. Дехто з полтавців ще не в курсі змін вартості перевезень і перепитує кондукторів, чому не отримує звичних 25 копійок на здачу.

Проте не лише звичайні автобуси, а й «Рути» з написами «Маршрутне таксі», сьогодні беруть за проїзд з клієнтів 2 гривні. Нагадаємо, що тариф 2 гривні міськвиконкомом встановлений лише для автобусів, що працюють у звичайному режимі руху. Маршрутки мали б возити полтавців за старою ціною 1,75 гривень. Для режиму руху «маршрутне таксі» і «експрес» міськвиконком у своєму проекті рішення пропонує ухвалити інший тариф – 2,5 гривні, який зараз проходить громадське обговорення.
На якій підставі маршрутні таксі сьогодні здійснюють перевезення за новим тарифом 2 гривні без відповідного рішення міськвиконкому, намагався пояснити мер Полтави Олександр Мамай.

–       Маршрутні таксі можуть їздити більше, ніж по 2 гривні. Але зараз маршрутних таксі в Полтаві не існує, всі їздять по 2 гривні. Ніхто з перевізників зараз не хоче їздити як маршрутне таксі, бо у них проїзд по 1, 75 копійок, а у звичайних автобусах по 2 гривні, – заявив міський голова.

При цьому Олександр Мамай не відкидає можливості того, що невдовзі маршрутки таки будуть возити полтавців за новим тарифом – 2, 5 гривні.

–       Якщо буде воля виконкому, ми, можливо, поставимо по 2 гривні 50 копійок тариф для маршрутних таксі, – сказав він.

Нагадаємо, режим руху транспортних засобів на кожному маршруті передбачений рішенням міськвиконкому під назвою «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування». Документ встановлює, що сьогодні по всім напрямках у місті існує як звичайний режим руху, так і маршрутне таксі. Дотримання перевізниками режиму руху та ціни перевезень має контролювати місцева влада.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter