У Полтаві швидка на вулиці рятувала чоловіка, що не міг рухатися (+фото)

Новини
Надія Труш21 квітня 2013 о 17:381459 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві швидка на вулиці рятувала чоловіка, що не міг рухатися (+фото)
Фотофакт. У Полтаві на вулиці Шевченка медики швидкої рятували чоловіка, який лежав без руху біля лавки.


Чоловік лежав біля лавки, де зупиняється приміський транспорт, більше трьох годин. Про це розповіла продавець квітів, що торгує неподалік.

Чоловік лежав кілька годин, на вулиці дощилоЧоловік лежав кілька годин, на вулиці дощило

- На зупинці людно, але ніхто не наважується підійти дізнатися що сталося з людиною. - говорить продавець, не захотіла сказати свого імені. - А я відлучитися з місця не можу, мобільного у мене немає щоб викликати лікарів, може людині зле... Ніхто не хотів зупинитися, кожен поспішає у справах.

Швидку викликав перехожий, що підійшов до чоловіка одночасно з журналістом.

- Він лежить дуже близько від металевих "ніжок" лавки, можливо, ударився, а можливо, просто нетверезий і спить, - каже полтавець Павло.

Лікарі перевіряють стан чоловікаЛікарі перевіряють стан чоловіка

Медики приїхали приблизно через 6-7 хвилин після виклику. Піднявши постраждалого з долу і посадивши на лавку - перевірили чи може він говорити. Лікарі припускають, що він просто нетверезий, адже нічого не зміг відповісти. А на тілі не помітно слідів насилля, ознак раптового  погіршення стану теж не помітно.

- Зараз відвеземо його у лікарню, де проведуть терапію, потім відпустимо, - сказала лікар швидкої допомоги, що виїхала за викликом.

Пояснити як опинився на вулиці, не мігПояснити як опинився на вулиці, не міг

До теми: у Полтаві рятували 84-річного заручника квартири, який нібито заливав сусідів водою.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter