У Полтаві влада збирається передати з комунальної у приватну власність 10 будівель: перелік

Новини
Надія Труш18 квітня 2013 о 15:151971 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві влада збирається передати з комунальної у приватну власність 10 будівель: перелік
У Полтавському міськвиконкомі пройшли громадські слухання.


На них обговорювали «Програму приватизації об’єктів, що належать до комунальної власності міста Полтава на 2013-2015 роки». Полтавці висловили незадоволення тим, що 10 комунальних приміщень міста збираються передати у приватну власність: ставлять під сумнів доцільність передачі приміщень з комунальної у власність приватну.

До теми: у Полтаві нардепи створять Громадську раду, що слідкуватиме за владою.

– Орендар, який нині лише орендує те чи інше приміщення, після приватизації може зробити окремий вхід, для мешканців будинку це може бути не лише добрим виходом, але й може бути погано, – таку думку бурхливо висловлювали полтавців на громадських слуханнях. – Наприклад, власник підвального приміщення може заборонити вхід, доступ до комунікацій. Раптом якась непередбачувана ситуація то й реакція власника приміщення теж може бути різною, це потрібно враховувати.

Перелік об’єктів комунальної власності Полтави, які підлягають приватизації у 2013-2015 роках:

  • вулиця Героїв Сталінграда, 30 – приміщення на першому поверсі площею 68,0 метрів квадратних хочуть передати у приватизацію шляхом викупу юридичній особі-орендарю.

  • вулиця Жовтнева, 22 – підвальне приміщення площею 93,0 метрів квадратних у житловому будинку передадуть у приватну власність фізичній особі-підприємцю, який нині орендує це приміщення.

  • вулиця Жовтнева, 46 – 34,0 метрів квадратних у підвальному приміщенні стануть приватною власністю орендаря фізичної особи-підприємця.

  • вулиця Калініна, 14 – 112,0 метрів квадратних на першому поверсі житлового будинку можуть перейти у приватну власність орендаря фізичної особи-підприємця.

  • вулиця Міщенка, 2а – приміщення площею 24,0 метрів квадратних шляхом викупу приватизує орендар фізична особа-підприємець.

  • вулиця Паризької Комуни, 26а – 162,0 метри квадратних на першому поверсі громадської будівлі перейдуть у власність орендаря-юридичної особи.

  • Частини будівель за адресою провулок Спортивний, 13в (площею 190,0 і 63,0 метри квадратних) перейдуть у власність орендаря фізичної особи-підприємця. Це частини будівель будівельної бази, що розташовуються поруч із власними.

  • Приміщення за адресою вулиця Чураївни,3/2 площею 1200,0 виставлять на аукціон. Це вбудовано-прибудовані приміщення до житлового будинку.


– За оцінкою, вартість приміщення на вулиці Чураївни, 3/2 складає 5 мільйонів, – зазначили у міськвиконкомі на громадських слуханнях. – Рішення виставити на аукціон вирішили тому, що немає бажаючих узяти його у оренду.

До теми: Громадську раду при Полтавському міськвиконкомі  закрили завчасно.

Крім того, на громадських слуханнях озвучили ще одне приміщення, яке увійде до списку таких, що підлягають приватизації. Це нежитлове приміщення за адресою вулиця Зигіна, 5. На громадських слухання зазначили, що у списку дозволених для приватизації об’єктів можливі зміни.

Також читайте:

Полтавець очолив усі Громадські ради України