Депутати не хочуть забороняти українцям продавати м'ясо і молоко на ринках

Новини
18 квітня 2013 о 14:13520 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
фото з сайту kolo.poltava.uaВ Україні можуть не ввести заборону на продаж населенням м'яса і молока поза спеціалізованими ринками.
З такою пропозицією виступили депутати від Партії регіонів, – пише ТСН.

Зокрема, Іван Мирний і Сергій Мошак запропонували пом'якшити правила реалізації м'ясомолочної продукції після 2015 року, а саме - відмовитися від введення заборони на продаж поза ринками м'яса копитних тварин дворового забою, а також необробленого молока та сиру домашнього виробництва.

Нагадаємо, Україна взяла на себе зобов'язання ввести цю заборону при вступі у СОТ в 2008 році, зараз ця норма вказана в законі "Про безпеку і якість харчових продуктів". Передбачалося, що держава профінансує відкриття мережі пунктів прийому молока і молокопродуктів в населення, а також пунктів по забою тварин. Однак, досі цього не було зроблено, в тому числі через нестачу фінансування. Згідно з оцінками Мінагрополітики, витрати на це перевищили б 2,03 млрд грн.

До теми - У Полтаві попри оголошену боротьбу із стихійною торгівлею – такі ринки діють

Зазначимо, за даними Держстату, на 1 березня на частку населення припадало 77,6% поголів'я корів у країні, 52,3% - свиней, 84,3% - кіз і овець, і 41,3% - птиці.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter