На благодійному концерті у Полтаві назбирали близько 6 тисяч гривень для безпритульних тварин

Новини
Ольга Матвієнко11 квітня 2013 о 18:56851 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На благодійному концерті у Полтаві назбирали близько 6 тисяч гривень для безпритульних тварин
Благодійний концерт "Белка и Стрелка – озорная семейка" зібрали у міському Будинку культури близько 600 полтавців.
Гроші, зібрані від продажу квитків, а також у скриньках волонтерів, надійдуть на лікування та стерилізацію безпритульних тварин. Подібну акцію вже не вперше організовує ПОБО ЦЗЖП "Юний європеєць".Вартість квитка, який і є благодійним внеском, – 10 гривень.Назва концерту і його головна тема зумовлені тим, що його приурочили до Дня космонавтики. Цей день святкують 12 квітня, а першими космонавтами в історії людства були саме чотирилапі друзі людини. Білка та Стрілка перші із собак, які побували у Космосі і повернулися неушкодженими.

– Це вже 4 концерт нашої організації. Ми завжди їх приурочуємо до якоїсь визначної дати. Ось цього разу – День космонавтики. Вони дають нам можливість допомагати безпритульним тваринам: годувати, лікувати їх і частково оплачувати стерилізацію –, розповіла Людмила Бойченко, представник "Юного європейця".

Основною метою таких концертів є не тільки збір коштів. Таким чином у Центрі захисту живої природи намагаються звернути увагу дітей та їхніх батьків на проблему, а також виховувати гуманне ставлення до тварин.

Як розповіли організатори, проблема безпритульних тварин у місті стоїть дуже гостро. Ті, кого забирають із вулиці, утримують волонтери організації. Частина із них знаходиться у пункті перетримки на КАТП № 1628 в очікуванні господарів. Але місць у цьому тимчасовому притулкау не вистачає.

Нагадаємо, що за міською програмою у цьому році мали розпочати будівництво притулку для тварин на 250 місць, але ділянку під забудову і досі не підшукали.

Багатьох тварин тримають вдома волонтери. Голова наглядової ради благодійної організації Мая Матвєєва розповіла, що ряди волонтерів постійно поповнюються небайдужими і це полегшує роботу з вирішення проблеми:

–Сьогодні на концерті до наших лав вступили ще декілька волонтерів. Приємно, що це не просто небайдужі та активні молоді люди, а ще й майбутні ветеринари – студенти Полтавської аграрної академії.

До речі, "Юний європеєць" саме із цим вишем налагодив співпрацю заради приїзду автрійських лікарів для безкоштовної стерилізації тварин у Полтаві.

На разі, стерилізують собак та котів за власний рахунок і завдяки зібраним на концертах грошам. Мая Кадирівна відзначила, що у Полтаві є ветеринарні клініки, які співпрацюють із зоозахисниками і роблять стерилізацію значно дешевше, ніж вона коштує насправді.

Довідка "Кола": Огранізації "Юний європеєць" 19 травня виповниться 3 роки. За цей час у Центрі стерилізували 500 тварин і знайшли господарів для більше ніж 5000.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter