Після 2-мільйонної реконструкції Полтавський міськвиконком хочуть ремонтувати ще

Новини
9 квітня 2013 о 12:301169 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото kolo.poltava.uaБудівля Полтавської міськради і виконкому по вулиці Жовтневій, 36 знову потрапила у перелік тих, що потребує капітального ремонту.
Так вирішили чиновники міськвиконкому, внісши 4 квітня зміни до рішення «Про організацію реконструкції та капітального ремонту об’єктів».Нагадаємо, за 2011 – 2012 роки на капітальний ремонт міського «білого дому» витратили майже 2 мільйони гривень з бюджету: 1 мільйон 200 тисяч гривень освоїли на реконструкцію фасаду будинку та 740 тисяч гривень на ремонт покрівлі. Мер Полтави Олександр Мамай під час свого звіту за роки при владі пояснив необхідність цих витрат тим, що своїм аварійним станом споруда, де засідає влада міста, може відлякати потенційних інвесторів, а відтак її потрібно було лагодити першочергово.

4 квітня 2013 року Полтавський міськвиконком на своєму засіданні під головуванням мера Олександра Мамая вирішив, що тепер у будинку влади по вулиці Жовтневій, 36 необхідно замінити мережу електроосвітлення та силової проводки.

Це рішення чиновників має бути виконаним упродовж 2 років за наявності достатнього фінансування.

До речі, Центр надання адмінпослуг, який у 2013 році мають відкрити в Полтаві за 2 мільйони гривень з державного бюджету, виявився ремонтом 3 кабінетів міськради.

Читайте також - За гроші з бюджету в 15 школах та садочках Полтави мають зробити капітальний ремонт

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter