Переможець літературних битв Павло Коробчук читав у Полтаві інтимні вірші. Фотоогляд

Фото
Надія Труш6 квітня 2013 о 21:301772 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Переможець літературних битв Павло Коробчук читав у Полтаві інтимні вірші. Фотоогляд
Сьогодні у Полтаві відбувся творчий вечір поета Павла Коробчука.

На зустріч з молодим митцем літературного слова у одну із полтавських кав’ярень прийшло не багато людей. Більшість – молоді місцеві поети. Вечір пройшов весело, дружньо, лірично, емоційно.

Павло Коробчук натхненно читає полтавцям вірш, який писав для літературного слемуПавло Коробчук натхненно читає полтавцям вірш, який писав для літературного слему

Павло презентував полтавцям свою книгу, яку можна було придбати. Жартома говорив, мовляв, можна не лише купити, а і взагалі зробити будь-що з книгою. На ці слова маленька зала кавʼярні вибухнула оплесками. Пропонуємо фотоогляд з виступу молодого поета.

До теми: Міла Іванцова у Полтаві розповіла, навіщо псувала техніку та чому її вірші містичні.

Про те, як Коробчук читав полтавцям інтимні вірші і жартував над колегами по перу, а також про те, що передавали поету із залу тихцем присутні – читайте на нашому сайті пізніше.

До теми: Брати Капранови: «Ми послухалися маму, побралися з близнючками і не шкодуємо про це».

Довідка "Кола": Павло Коробчук - український поет, публіцист, музикант (барабанщик гурту «Райдо», займався електронною музикою). Народився у 1984 році у Луцьку, нині живе у Києві. Син українського поета, перекладача та літературного критика Петра Коробчука. Дипломант конкурсу «Коронація слова» (2012), має численні перемоги в літературних слемах (це читання віршів, у якому важливим є не лише те, що читають, а й те, як читають; поєднання спорту та мистецтва, що являє собою змагання поетів у артистичному читанні). Півзахисник літературної збірної України з футболу.

Також читайте:

Сергій Жадан у Полтаві розповів, чому безробітний та за що критикує владу

Письменниця Ірен Роздобудько поділилась з Колом секретом жіночого щастя

Співак Олександр Пономарьов заспіває з Дженіфер Лопес

Письменниця Лада Лузіна розповіла про чоловіка і творчість у безладі


Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter