Рік тому в Криму зник полтавець Костянтин Магденко – про долю хлопця досі нічого невідомо

Новини
30 березня 2013 о 09:001283 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Рік тому в Криму зник полтавець Костянтин Магденко –  про долю хлопця досі нічого невідомо
30 березня 2012 року під час Міжнародних змагань зі спортивного орієнтування 15-річний полтавець Костянтин Магденко заблукав у  Кримських горах.
Минув рік, та про долю хлопця так нічого і невідомо.

Фото з відкритої групи "ВКонтакті"Фото з відкритої групи "ВКонтакті" Остання новина про ситуацію із зниклим полтавцем – його мамі написали з сторінки сина в соцмережі, що він живий. Чи з’ясували, хто насправді писав Людмилі Магденко, ми запитали в неї самої: – Ще нічого не ясно. Інформацію перевіряють працівники Октябрського райвідділу міліції Полтави, – зазначила мама Костянтина. Полтавські ж міліціонери передали інформацію на перевірку кримським – По Полтаві та області інформацію перевірили, такої реєстрації в нас не виявили, – розповів Юрій Сулаєв, речник УМВС у Полтавській області. – Тому інформацію направили на подальшу перевірку до Криму, тобто до місцевості, в якій  зник хлопець. Перевірка поки що триває. До речі, незрозумілим залишається і питання зі знайденими рештками  тіла в Ангарському перевалі. Адже кримські міліціонери спочатку повідомили, що за результатами другої експертизи, знайдені рештки тіла належать Кості Магденку. А потім цю інформацію спростовували, мовляв результати ще не відомі. Зі слів Людмили Магденко, їм досі так і не повідомили про висновки експертизи. – Ми розуміємо, що результати експертизи в міліції, можливо, вже є, але нам досі нічого не повідомили, – стверджує мама зниклого полтавця. – Хоча ми і подавали запит в міліцію, аби нам показали які-небудь документи з висновками експертизи. Про результати повторної експертизи журналісту «Кола» в кримській міліції також нічого не пояснили – не знайшлось людини, яка повноважена прокоментувати ситуацію. Доки правоохоронці з’ясовують кому належать рештки знайденого в горах тіла  та хто писав від імені Кості Магденка в соцмережі, батьки та рідні Кості продовжують пошуки. Вони не покидають віри, що їхній син живий. – Ми продовжуємо шукати сина, і в Криму, і в ближніх до півострова областях. До нас досі надходять повідомлення від жителів цієї місцевості. Люди звертають увагу і повідомляють нас, якщо бачили когось схожого на нашого Костю, –  говорить Людмила Магденко.