Полтавець хотів покінчити із життям, не змігши винести дружину з палаючого будинку

Новини
25 березня 2013 о 17:081359 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавець хотів покінчити із життям, не змігши винести дружину з палаючого будинку
24 березня  у Єлизаветівці Диканського району під час пожежі загинула 35-річна жінка. 

Фото з місця пожежі (зі сайту site17.mns.gov.ua)Фото з місця пожежі (зі сайту site17.mns.gov.ua)

ЇЇ чоловік, не змігши врятувати життя дружині, намагався покінчити з життям самогубством. На голові загиблої виявили садна, тож обставинами ситуації зацікавились правоохоронці. Наразі по факту пожежі ведеться досудова перевірка.

До теми - Полтавець ледь не загинув у пожежі, не хотів аби його рятували

Чоловік загиблої розпалював опалювальну піч бензином – Пожежа сталась 24 березня о 13.10 у житловому будинку села Єлизаветівка, – розповіла Світлана Рибалко, помічник начальника з питань взаємодії з органами державної влади, засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю Управління ДСНС  України у Полтавській області. – Господар оселі розпалював вогонь бензином, через що стався спалах – будівля загорілась. Тож пожежа  виникла внаслідок порушення правил пожежної безпеки при користуванні опалювальної печі. Збитки ще встановлюються. На місці пожежі рятувальники виявили труп 35-річної дружини господаря, який було направлено на судово-медичну експертизу до Полтави для встановлення причини смерті. До теми - У Полтаві зять врятував тестя із пожежі У міліції розповіли, що пара перед пожежею вживала спиртне. На момент загорання  жінка спала в будинку. – Зі слів чоловіка, якого опитали правоохоронці, він хотів врятувати дружину, але через швидке розповсюдження вогню, не зміг. Через що, картаючись, сам штрикнув себе ножем. Але, оглядаючи тіло загиблої, в області  її голови виявили садна, – повідомив Юрій Сулаєв, речник Полтавської обласної міліції. – Відомо, що подружжя, перед тим вживало спиртне.

Що пара любила випивати підтверджують і в місцевості, де сталось лихо

Фото зі сайту site17.mns.gov.uaФото зі сайту site17.mns.gov.ua Голова Петро-Давидівської сільської ради, до якої належить Єлизаветівка, розповів, що ця подружня пара в їхній місцевості оселилась нещодавно. Проте в селі, де живе менше двох десятків людей, вже стигли собі заробити не дуже гарну славу. – Вони приїхали до нас з Полтави доглядати бабусю, – розповів Микола Мацко, сільський голова Петро-Давидівської сільради. – Бабуся померла, а вони залишились жити в її хаті. Пара полюбляла випивати. Ми з дільничним міліціонером не один раз до них навідувались. Сусіди розповідали, що в подружжя інколи виникали сварки, які доходили до бійок. Але жінка ніколи не жалілась на чоловіка. Перед пожежею, за розповіддю місцевих жителів, чоловік загиблої привіз із Полтави 1,5 л горілки. Випивши оковиту, подружжя начебто лягло спати. Коли їхня хата почала палати в полум’ї, він прибіг до сусідів весь стривожений. – Люди розповіли, що він намагався покінчити із життям, – додав Микола Іванович. – Картав себе, що не міг врятувати жінку. З його рани йшла кров, тож йому викликали швидку. Наразі правоохоронці по факту пожежі розпочали досудове слідство. Оскільки потрібно перевірити: чи не могли садна на тілі жінки стати причиною її смерті.