Олег Кензов став батьком і взяв у куми зіркового тренера (фото)

Полтавці в українських шоу
Ніна Король25 березня 2013 о 20:235975 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Олег Кензов став батьком і взяв у куми зіркового тренера (фото)
Нещодавно українці дізнались, що Олег Кензов одружився, хоча сам співак-полтавець приховував факт свого одруження.


Настя й Олег ще у вересні минулого року побрались. Фото story.com.uaНастя й Олег ще у вересні минулого року побрались. Фото story.com.uaА щойно у передачі «Неймовірна правда про зірок» на СТБ стало відомо, що Кензов став батьком. Дружина Анастасія народила йому донечку Евеліну.

Маля з’явилоось на світ із вагою 3 кіло 700 грам. Кумами Кензова будуть Серьога, репер, зірковий тренер шоу «Х-фактор» та його дружина Поліна.

Дружина Кензова розповіла, що раніше знала Поліну, а тепер вони дружать сім’ями.

Як розповів сам Олег журналістам, одружився він ще восени. А фестиваль, у назві якого фігурував лелека, був пророчим: Олег передчував, що це недаремно. Згодом подружжя дізналось, що Настя при надії.

Але щоб відволікти увагу папараці та інших цікавих до його життя та особливо стану дружини, Олегу довелось піти на хитрощі. Тож чого лише не було, що не писали та не говорили про Кензова!!! І численні романи в Україні, серед них із Ольгою Цибульською, і ось уже роман зі співачкою з Росії... Насправді то усе було лише плітками, які були на руку самому Олегу, його обраниці, а пізніше – молодій дружині.Фото story.com.ua та із соціальної мережі.

До речі, у Полтаві Олег презентував кліп разом із групою «Принципова зміна» (відео).

Про Настю, дружину Кензова, відомо небагато: вони познайомились під час проекту «Х-фактор», де Олег Кензов, лідер полтавського  гурту «Принципова зміна», став відомим не лише в Україні, а й за її межами. Репер заспівав  у різних жанрах і підкорив серця шанувальниць від шкільного віку до зрілих.

– Вона шалена, і мені це подобається, – каже про свою обраницю Кензов, підопічний Ігоря Кондратюка.

Нині молоде подружжя зайняте родинними клопотами. У статусі Кензова у соціальних мережах, до речі, нічого не значиться. Скоро в Полтаві буде концерт Олега Кензова та  «Принципової зміни».

До речі, на 8 Березня Кензов вітав полтавок (+ фото).

Про сам концерт читайте тут.