Туристичне агентство «Orange» шокує рекордно-низькими цінами на «Горящі Путівки»

Дозвілля
14 березня 2013 о 14:541857 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Туристичне агентство «Orange» шокує рекордно-низькими цінами на «Горящі Путівки»
Туристичне агентство «Orange» шокує рекордно–низькими цінами на «Горящі Путівки».

Прокидається природа, а разом з нею  і наші бажання. Нам хочеться чогось незвичайного, романтичного, незабутнього…Безперечно, усе це можна знайти на хорошому, комфортному відпочинку, який ми, колектив туристичного агентства «Orange», готові Вам запропонувати.

Раді повідомити Вам чудову новину: з 2013 року туристичне агентство «Orange»увійшло в Мережу Агенцій Горящих Путівок. Відтепер у нас завжди в наявності справжні «Горящі Путівки» а також регулярно проходять розпродажі турів за супернизкими цінами під назвою «БАМБАРБІЯ»! Доречі1 квітня у Мережі Агенцій Горящих Путівок буде день народження – 15 років. Народитися 1 квітня – це не жарт, а діагноз! З кожним роком він набуває рис хронічного безумства. Не вірте слухам – вірте цифрам! За 15 років Мережа АГП продала більше 612 690 турів, в середньому обслуговуючи 0,57 туристів за хвилину. Мережа об’єднала 142 агентства в 58 містах України. У Мережі АГП працюють 711 професійних співробітників з загальним стажем роботи у туризмі більше 3850 років. На які ж безумні експерименти іде Мережа Агенцій Горящих Путівок цого року?

Ціни – нижче плінтуса!

З 1 травня починається цілодобова 15 денний розпродаж турів по самим солодким цінам в честь ювілею Мережі АГП під назвою МегаБамба!!! За час минулорічної МегаБамби було продано більше 6000 горящих путівок.

Рекордно – низькими цінами на тури МегаБамби 2012року були:

Автобусні туры в Європу усього за 200 грн.  на людину!!! Авіатур в Тайланд усього за 4992 грн. на людину з авіаквитком!!! Відпочинок у Туреччині , курорт Сіде усього за 892 грн. на людину!!! Відпочинок у Туреччині, Аланья усього за 1192 грн. на людину!!! На цогорічнійМегаБамбіМережа АГП планує побити свої минулорічні рекорди!!! Читайте також - Полтавські діти повернулися з-за кордону: поради батькам як порадувати дитину та зекономити на сімейному відпочинку

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®