У Полтаві ідею облаштувати майданчики для тренування собак вважають соціально небезпечною

Новини
Надія Труш28 лютого 2013 о 12:27723 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві ідею облаштувати майданчики для тренування собак вважають соціально небезпечною
Активісти з «Юного європейця» хочуть у Полтаві провести благодійні концерти, зібрати гроші на облаштування майданчиків для вигулу і тренування собак.


фото з сайту news.pl.ua фото з сайту news.pl.ua

Міська влада ініціативу активістів не підтримала, мовляв у місті такі майданчики є.

- Ми хочемо з настанням теплої погоди організувати у місті три благодійні концерти, на зібрані на виступах полтавських музичних гуртів кошти хочемо облаштувати хоча б один майданчик для вигулу і тренування собак, - розповів Сергій Одаренко, громадський активіст, волонтер організації «Юний європеєць». – У місті такі місця непоширені, ми вважаємо, що це хороша і корисна ідея для полтавців.

За задумами, майданчик має виглядати так: огороджена невелика територія, на якій будуть спеціальні невеликі тунелі, лавки, труби – необхідне обладнання для тренування собаки. Однак журі, яке учора визначало кращі проекти молодіжних, громадських організацій вирішило виділити кошти на реалізацію проектів, де долатимуть самотність серед молоді і допомагатимуть дітям з вадами слуху. Ідею облаштувати у місті майданчики для собак – розкритикувало.

- У Полтаві є такі місця, там є все необхідне для тренування собак, - запевнили представники журі конкурсної комісії проектів. – Майданчики знаходяться на Леваді, у парку Перемоги і на Половках. До того ж, тренувати собак мають спеціалісти, адже ситуація може бути соціально небезпечною.

До речі, у Полтаві нещодавно безпритульна собака покусала 32 дорослих та 11 дітей. Нині паніка через рудого чотирилапого, у якого підозрювали сказ - вщухла.

До теми: австрійці приїдуть стерилізувати полтавських безпритульних тварин.

До слова, минулого року обласна благодійна організація «Центр захисту живої природи «Юний європеєць» зі своїм проектом «Дай лапу 3D» посіла друге місце у конкурсі проектів.

Також читайте:

Безпритульні котики та собачки Полтави шукають дім

Кіт, який ледь не замерз, кішка, яка втратила око та інші безпритульні тварини шукають господарів (фото)

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter