У Полтаві може з’явитись новий спортивний майданчик

Новини
26 лютого 2013 о 13:55713 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві може з’явитись новий спортивний майданчик
Депутати обласної ради планують придбати спортивні майданчики зі штучним покриттям і розмістити їх у чотирьох містах Полтавщини.


Фото з сайту zakarpattyachko.com.uaФото з сайту zakarpattyachko.com.ua

А саме в Полтаві, Лубнах, Хоролі та Червонозаводському. Таку пропозицію обговорили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

До речі, полтавським інвалідам-візочникам хочуть створити тренувальні спецмайданчики

– У контексті питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік, на пропозицію депутата Івана Близнюка, комісія рекомендувала обласній державній адміністрації виділити із вільних залишків коштів загального фонду обласного бюджету 1040, 0 тисяч гривень. Такі кошти необхідні для придбання майданчиків зі штучним покриттям (з монтажем) у місті Полтава, Червонозаводське Лохвицького району, Хорол та Лубни, - йдеться у повідомленні на офіційному сайті Полтавської облради.

До теми - У Полтаві депутати облради вирішуватимуть питання житла та доріг

У роботі комісії брали участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter