Сьогодні у Полтаві знову шукали талановитий «П’ятий елемент» (фоторепортаж)

5 ЕЛЕМЕНТ
24 лютого 2013 о 20:021954 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Сьогодні у Полтаві знову шукали талановитий «П’ятий елемент» (фоторепортаж)
Сьогодні, 24 лютого, відбувся черговий кастинг унікального телевізійного талант-шоу «П’ятий елемент».
Полтавці та жителі області, показавши свою неординарність під час кастингу, матимуть шанс пройти до фіналу й отримати 10 тисяч гривень. Нагадаємо, що шоу знімають по мотивам кінострічки Люка Бессона  «П’ятий елемент». Тому і шукають той незвичайний «5 елемент», який і отримає головний приз.

Для цього навіть сцену обладнали під один із епізодів фільму. А дехто з учасників одягнув блискуче вбрання аби більше підходити під образ.

- Це перше талант-шоу Полтавської області, - зазначили організатори (творча організація КУЗНЯ). – Все шоу знімається по мотивам фільму «П’ятий елемент», тож сцена, яка бачите, обладнана  під лабораторію, де народжується головна героїня фільму. До нас приходять різні таланти. Зокрема, поки що вразив фокусник та дівчина, яка співала голосом Анастейши. Серед глядачів, до речі, був Руслан Коршунов, наймолодший учасник третього «Х-Фактору». Руслан КоршуновРуслан Коршунов Хлопець, розповів, що прийшов тільки як глядач. А участі в цьому шоу не бере, так як трохи захворів. Журналіст «Кола» перед початком зйомок кастингу відвідала закулісся шоу, де встигла познайомитись з учасниками. Вони розповіли чим сьогодні дивуватимуть журі: Ана Городницька, студентка педуніверситету: Ана ГородницькаАна Городницька - Я танцюватиму степ. Займаюсь цим стилем уже років 11. Я  раніше їздила на Чемпіонати України та Європи. А от в подібному шоу братиму участь вперше. Альона Мазур, студентка техуніверситету: Альона МазурАльона Мазур -Я дивуватиму східніми танцями, які вивчаю один рік. Для мене це також перше талант-шоу. Перед кастингом я слухала гарну музику і заряджалась позитивною енергією. Для успіху мені потрібен ще гарний настрій.

Семеро хлопців-екстрималів, які дивуватимуть стрибками у повітрі:

-Ми вже 2 роки займаємось. Тренуємося в основному на вулиці, побачити нас можна де завгодно. Для тренування потрібні кросівки та суха підлога. Катя Піскова, гімнастка: Катя ПісковаКатя Піскова -Я показуватиму цирк, а точніше гімнастику. Мені 10 років, гімнастикою ж займаюсь з 6 років у ОЦЕВУМі. Що ж відбувалось на сцені під час кастингу, пропонуємо переглянути у нашому фоторепортажі Кожен виступаючий вислуховував враження та зауваження членів журі. Серед яких учасники гурту «Краяни» Сергій Старченко та Анатолій Піляй, а ще модельєр Юлія Сірик. Коли і де можна буде побачити шоу, організатори поки що тримають в таємниці. Радять слідкувати за новинами їхнього проекту.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter